Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Covid járvány Kínában miért...

Covid járvány Kínában miért csak 5400 halálos áldozatot szedett ? Ők hazudnak keveset, vagy mi hazudunk sokat ? Vagy igazat mondanak a Kínaiak , de akkor miért nem védekezünk úgy, mint ők ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 23:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Kína betiltotta a covidot.
2022. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A vakcina, amit most belénk adnak , ugyanaz mint két éve ? Ha ugyanaz, akkor, hogy gondolják, hogy hatásos a többször mutálódó vírussal szemben? Ha ez már a továbbfejlesztett vakcina , akkor nekem miért kell a harmadik oltást is beadatnom, miért nem adathatom rögtön a negyediket?
2022. jan. 17. 23:37
 3/24 A kérdező kommentje:
Aki eddig nem oltakozott, az most hány oltással kezdje? Hárommal, vagy elég csak a negyedikkel? Vagy rögtön néggyel, de lehet Ötöt is kérni előre, biztos , ami biztos?
2022. jan. 17. 23:41
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem szabad komolyan venni ezeket a nemzetközi statisztikákat, mert mindenki máshogy készíti. Ha úgy védekeznénk, ahogy a kínaiak, te vélhetően már le lennél tartóztatva ezért a kérdésért. Ők komolyan veszik a dolgokat: drónos megfigyelés renitensek kiszűrésére stb.
2022. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
A Kínai statisztikákra hangsúlyosan igaz amit Churchill mondott: csak annak a statisztikának hiszek amit én hamisítottam. Mondanak egy számot és kész, nem lehet ellenőrizni kívülről.
2022. jan. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

A vakcina még mindig ugyanaz mint kezdetekben, ezért kell egyre gyakrabban beadatni, hogy valamit érjen az újabb variánsokkal szemben.

Egyelőre még nincs láthatáron az újabb variánsokra kifejlesztett vakcina.

Sosem kapsz egynél több vakcinát, az időközöket pedig nem Te döntöd el.

2022. jan. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

"miért kell a harmadik oltást is beadatnom, miért nem adathatom rögtön a negyediket?"

LOL.

Miért nem szülöd meg egyből a negyedik gyerekedet, miért szülöd meg előbb a harmadikat?

2022. jan. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Egyrészt szépitik a statisztikáikat, másrészt ott zéró-covid politika van. Azaz egy fertőzött esetén is teljesen hermetikusan lezárnak mindent az adott területen. Ebből rengeteg szenvedés van, de ide csak ez az egy adat látszik.
2022. jan. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg ott csak azt számítják covid-áldozatnak, aki valóban covidban halt meg.
2022. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem simán benne van, hogy igazat mondanak. Ahogy írták, eszméletlen lezárások és ellenőrzések vannak, amit európai ember el nem tud/akár képzelni. Ehhez képest én tegnap egy 20 fős társasággal kocsmáztam, igaz be vagyok oltva 3szor. Valljuk be, Európában nem sok korlátozás van egy két műhisztit leszámítva, tudsz utazni, akár még gyógyfürdőkbe is jarhatsz, stb. Én örülök, hogy nem ott élek még akkor is, ha esélyes, hogy el fogom kapni a vírust.
2022. jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!