Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Téged is idegesít ez a gyermek...

Téged is idegesít ez a gyermektelenségi különadó?

Figyelt kérdés
Még csak beszélnek róla,de már veri a biztosítékot nálam! Miért én fizessek többet mert vkik halomra szülik a gyerekeket? Meg mivan akkor ha vkinek betegség miatt nem lehet gyereke... ez ez annyira felháborító,nem?
2010. szept. 12. 18:27
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
18%
Amúgy még mielött mindenki a Fideszt szapulja csak halkan megsúgom,hogy Boross Péter javaslata volt ez a Fidesznek,h vezessék be ezt az adót...,az h a jövőben mi lesz azt még nem tudni,hogy elfogadja e a Fidesz vagy sem!
2010. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

21:22

nézz körül,hány olyan ember van aki a nagy semmire szül,aztán meg nyavalyog h nem bírja eltartania gyerekét.

Szóval,a mai világban már ehez is sok ész kell



Unokanővéremnek a férje steril-nem lehet gyereke,mert gyerek korábban rákja volt,és a kemo miatt steril(vagyhogy mondják) lett. Épp hogy ketten megtudnak élni,mesterséges beültetésre nincs pénzük. Most akkor unokatesómnak férre kéne lépnie és felcsináltatni magát vkibel h érjen vmit? B.P. mondta h a nő a szülőszobán kívül mindenhol helyettesíthető :S nem értemh ez a baromság egyáltalán hogyan is jutott eszébe

2010. szept. 14. 15:41
 33/47 anonim ***** válasza:
41%
Az nem igazán jelent semmit, hogy nyavalyog. Nekem sem tudnak annyit fizetni, hogy ne nyavalyogjak.
2010. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
16%
Már miért idegesítene az, ami nincs?
2010. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
79%

Hogy tőlem egy fillért sem lát a kormány ha bevezetnék az biztos, sőt eddig sem akartam gyereket, de ezután pláne nem fogok.

Ideje lenne olvasniuk egy kis pszichológiát, mivel a pozitív megerősítés az összes állatnál jobban működik, akkor nálunk miért-ne működne.

Egyébként is az ember már túlszaporodott a Földön, és ez nagyobb gond, mint a mi népesség fogyásunk.

2010. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Ezért új kérdést kiírni nem akarok de valaki leírhatná miért olyan nagy baj hogy fogy népesség.
2010. szept. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:29!

Szerintem nincs azzal semmi baj, ha pár millióval kevesebben vagyunk.A lényeg, hogy ne öregedjen el a társadalom, meg hogy az emberek "normális" életet éljenek-élhessenek.

2010. szept. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
55%

"ha valakinek bármiokból nem lehet, az örökbe fogadhat... "


Pszichiátriai betegek mióta fogadhatnak örökbe?

2010. szept. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
11%
Dehogy idegesít! Határozottan jó ötletnek tartom.
2010. szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
44%

"Szerintem alkotmányellenes."



Idéznéd nekem az alkotmány ezen pontját?

2010. szept. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!