Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mekkora esély van egy újabb...

Mekkora esély van egy újabb világháborúra? Illetve arra, hogy Magyarország belekeveredik a háborúba?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy jó munkahelyem van, de a lényeg, hogy féltem a kis szaros életem, illetve a családom. Ja, a pláne, hogy a vért olyan szinten nem bírom, hogy vérvétel után is fél óráig ébreszgetnek... Szóval ha úgy néz ki a helyzet, akkor inkább menekülök, míg lehet. Szeretem a hazám, de egyik mocskos politikus sem ér annyit, hogy miatta bárki is meghaljon. Ami ide köt, az a barátok, és a család idős tagjai, a fiatalok jelentős része külföldön. Nekünk egyszerű embereknek meg éppen mindegy, hogy NATO vagy orosz érdekszférába tartozunk. Szerintetek menjünk, lesz itt háború? És hova? Ausztrália, Kanada, esetleg Egyesült Királyság?
2022. márc. 8. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
0,001% esély.
2022. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem pont nem mindegy hogy milyen érdekszférába tartozok. Nem lesz háború, nyugi. De azért érvényes útleveled legyen.
2022. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Akkor ne szavazz a makizaj féle elcseszett brigádra,akik továbbra is hergelnék az orosz medvét. Amúgy ~10-15%,az amcsi szopó baloldallal ez szerintem minimum 30%.
2022. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
2022. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lexarom a politikát. Ahhoz kicsi vagyok, hogy érintsen. Nekem édes mindegy ki hízik az adómból. Útlevél mit ér magába? Vízum nélkül?
2022. márc. 8. 11:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevés rá az esély. De ha minket is érint, az azt jelenti,hogy nem lesz elég Európán belül menekülni, Dél-Amerikát vagy Ausztráliát kell megcélozni.
2022. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudni, de van! Zelenszkij minden platformon és minden alkalommal követeli, hogy ukrajna fölé vonjanak repülés tilalmi zónát. Ha az usa/nato ebbe beleegyezne, az biztos higy fegyveres konfliktust váltana ki oroszország és az usa/nato között. Zelenszkij mostanában ezt követeli, nem a nato csapatokat. Ez könnyen belátható, hogy a repüléstilalmi zóna ugyanúgy világháborúvá eszkalálódna, mint a nato csapatok beavatkozása.

Nekem valamiért úgytűnik, hogy zelenszkij, vagy akik súgnak neki mindenáron belerángatnák a többi országot is a háborúba.

Az is könnyen belátható szerintem, hogy zelenszkijt irányítják, hiszen egy komikusról, egy színészről beszélünk, akinek nem sok fogalma lehet a nagypolitikáról, háborúról.

2022. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jópofa vagy, hogy lexarod a politikát. Ha majd menekülni kell, az is politika. Ha elveszted az állasodat, az is politika. És ha nem lesz pénzed kajára se, az is az. Hogy a háborút már ne is említsem ugye.
2022. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmazok, hogy az aktuális magyar politikát xarom telibe. Nekem édes mindegy, hogy a csúti mangalica hízik az adómból, vagy a vásárhelyi Maki. (Más eshetőség nincs, a mihasznák is a csúti bábjai.)
2022. márc. 8. 11:35
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 ugyanezt mondom én is mindenkinek, könnyű ezzel dobálózni..
2022. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!