Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A fidesz miért mondja, hogy...

A fidesz miért mondja, hogy aljas csalás az ellenzék által (állítólag) küldött SMS-ek, amikor ők meg hívogatják az embereket?

Figyelt kérdés

A videó végén meghaltam, Orbán integet és "ja, nincs ott senki". :D


https://www.youtube.com/watch?v=XpkV5XUc_Lk



2022. ápr. 1. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Mi köze az ellenzéki SMS-eknek ahhoz, hogy Orbán jóindulatból együtt integetett a szerb vezetővel?


Aki nem tudná:


"A szolgáltatók és a hatóságok közös vizsgálatából kiderült, hogy a rendszerváltás óta a legnagyobb és a legtöbb embert érintő választási csalást követte el a DatAdat-csoport osztrák leánycégének megrendelésével Márki-Zay Péter kampánycsapata"


[link]

2022. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha névreszóló az SMS (azt hiszem ez volt az állíás) az feltételezi hogy a telefonszámokhoz tartozó adatokat kezelte az ellenzék. Ha ezt nem publikusan elérhető, legális forrás alapján tette (pl telefonkönyv) vagy nem adta meg a fogadó fél nekik az engedélyt, akkor ez illegális adatkezelés és komoly bűncselekmény (kb gdpr).


Ugyanakkor amit teddig láttunk az nem valami meggyőző; kb 1-2 screenshot amit bárki tud hamisítani. Még talán én is küldök 1-2 ilyet az ismerőseimnek hogy tudják mit gondolok, abban nem lesz semmi illegális.


A random szám hivogatás meg idegesítő, de mindig így volt és sose zavarta a választási bizottságot, akármennyire zaklató.

2022. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Szolgáltatókat kell kérdezni, ők rendelkeznek a szükséges adatbázissal, amit marketing célú megkeresésben is használhatnak, ha adategyeztetésnél véletlen az is bejelölve maradt.
2022. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Nyilván jogosulatlan adatkezelés, választási csalás...én is kaptam ilyen sms t, pedig én tutira nem adtam hozzájárulást ilyenre.

Bajnai és Ficsor cége csinálta, ráadásul név szerint szólítottak meg...durva!!!

2022. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
#4: pl. telefont mikor vetted? Sokszor volt hogy a szolgáltató ügyintézője nem is kérdezte meg, csak bejelölve hagyta. Én is így találkoztam az egyik szerződésen ezzel...
2022. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ezen a jogosulatlan adatkezelés fronton; ha a cég akitől rendelték hogy "küldj annyi sms-t amennyit tudsz és legyen tuti" saját maga szerzi meg ezeket az adatokat, (pl a DatAdat), akkor az illegális adatkezelés az ő felelőssége lesz és jogilag a megrendelőt nem terhetli (az alapján amit az adatkezelési törvényekről tanultam). Persze szerződés függő, de nem hiszem hogy bíróság előtt ez bármennyire megállná a helyét. 1 millió sms soknak tűnik, de több száz milliós kampányköltés mellett nem egy irreális kiadás.
2022. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

1.

[link]


2.

[link]


[link]



Csak kérdezem!

Ki tudja kihez tartozik?

Ki is a Boss?

Melyik a maffia főnök?

A baloldali ellenzéki összefogás csak össze vissza hazudott reggel délben este!

Ja és össze vissza hazudozik már megint!

Kíváncsi vagyok mit is intéznek a az illetékes hatóságok!

2022. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Szegény gyerek ez a márki zay péter!

Mit is keresett minálunk Örkényben?


[link]

2022. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha az ellenék kampányol, az csalás; ha a fidesz csal, akkor az kampány, és a birkák megint megszavazzák, „A háború béke, a szabadság szolgaság, a tudatlanság erő.”

„Aki uralja a múltat, uralja a jövőt; Aki uralja a jelent, uralja a múltat is.”

„Nagy Testvér szemmel tart.”


a trollok meg épp kiverik maguknak

2022. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vesztettetek, el vagytok tángálva kegyetlenül. Mehet a nyígás kis buzernyákok
2022. ápr. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!