Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Abban mennyi az igazság, hogy...

Nemjuteszembesemmi49 kérdése:

Abban mennyi az igazság, hogy az olaszok azt gondolják rólunk, hogy nem merünk kiállni és elmondani a véleményünket? Abban mennyi az igazság, hogy Németország a kormányunk miatt néz le minket?

Figyelt kérdés

Nekem az olasztanárnőm mondta ezt. Ő Olaszországban élt nagyon sokat, talán 10 évet.


A németek állítólag egyébként is lenéznek minket, mennyi szerepe van a mostani kormánynak németek mifelénk tanúsított lenéző magatartásában? Lehet, hogy csak szimplán Tóth Gabi, Tóth Andi, Kasza Tibi, Majka miatt néznek le minket? Vagy nem valószínű, hogy ismerik őket? Vagy csak szimplán a Kelet-Közép-Európaiság az ok, ennyire egyszerű?



2022. jún. 1. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Minimális.
2022. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"A németek állítólag egyébként is lenéznek minket"


ezt nem tudom a magyarok java mindig honnan veszi... én Bajorországban élek 8 éve, de akárhol mondtam, hogy honnan jöttem, örültek neki és elismerően beszéltek/beszélnek a magyarokról...sehol sem ért semmilyen megkülönböztetés, vagy hátrány ez miatt...

2022. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is éltem kint Olaszországban de soha sehol nem hallottam ezt rólunk magyarokról.
2022. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Én német cégnél dolgozom. Szinte kizárt dolog, hogy egy magyar egy németnek parancsoljon. Ha felsőbb pozicóba kerül valahogy mindig a német átkerül egy német alá. Lehet csak véletlen...:)
2022. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!