Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A gyk politika kategória...

A gyk politika kategória színvonala miért ilyen alacsony?

Figyelt kérdés

Betegség főbb tünetei:


-Folyamatos téveszmék kb. minden oldalról

-tizenévesekre jellemző rinyálás

-teljes logikátlanság

-reddit szintű "humor" (ami persze nagyon kínos és nem üti meg a humor szintjét)



2022. jún. 11. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%

Jogosan zavar hogy egy csomó fideszes oldal ide (is) jön kattintásvadász linkeket beágyazni a félkegyelmű cikkekhez, de gondolom náluk ez a munkájuk része.

A logikátlanság gondolom azért van mert a kormány pár évente teljes pálfordulást csinál a kommunikációjában, amit az aktivistáik nem tudnak követni, néha egyszerre mindkét álláspontot közvetítik.

2022. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt a politikában is vannak kiemelkedően magas szinvonalú "kommentek" néhány kérdésnél, és akad néhány kérdés ezek mögött sok sok komment amik azért simán királyak. Hogy általánosságban miért ilyen? Mert ez egy anoním oldal, nem egy befektetői találkozó a Wall Streeten.

A 4chanon is hatalmas foscunami van általában, de azért ott is akadnak olyan threadek amik baromi jók és átlagon felüliek.

2022. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokat dob a "színvonalon" az értékelési rendszer is.
2022. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérdezek: mitől lenne magas a színvonal? Alapból 2 perc alatt lehet regelni, teljesen ingyen, persze hogy idegyűlik a sok idegbeteg hajtani a maga igazát. Szerintem már a modderek is kb. feladták, csak a héten legalább 100 kommentet reportoltam, alig töröltek valamit belőle (a bizonyos B betűs szó miatt akit a melegekre használtak). Nah mindegy. Itt vannak még a trollok is mint például én, nekem csak annyi a dolgok hogy más topicokban normális válaszokkal magasan tartsam a százalékomat. Színvonal szempontjából az oltásos időszam jobb volt, ott egész kulturált vitákat lehetett folytatni egy darabig
2022. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Túl vagyunk egy veszettül feszült,de a borítékol eredménnyel zárult választási időszakon.Kell egy év,hogy a vezérszurkolók elhiggyék,le lehetne

higgadni.Észérvek nélkü háborút,gazdasági válságot próbál magyarázni/indokolni a gyengébbje,de ez se fog összejönni egyik oldalnak sem.

2022. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#4

Kihagytad azokat, akik értelmi szintje a tizenévesekét ha megközelíti, így egy idő után kábé dedós csoportok civakodására hajaz az egész.

Az jó, ha már a moderátor se tud mit kezdeni velük, majd átmegy az oldal Youtube-os kölcsönös anyázásba, személyeskedésbe.

Remélem, a trollokkal csak ironizáltál, mert normális válasz tőlük olyan ritka mint a fehér holló. Nézz csak meg ukrán-orosz tematikát, némelyik fullban tolja a kretént.

2022. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Dehát a Dr Orbán Viktor Mihály Viktor Doktor vezette fidesz színvonala ettől jóval alacsonyabb.
2022. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem páran nyomják itt a fizetett propagandát is.
2022. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem zömük "hívő" ,csak itt merik megmondani a frankót.

Nincs kivel politizálni,vagy nem mernek élőben kjönni a nézetükkel.

Benyom két sört meló után és már nyomja is az igazságát.

2022. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert a sok korcs idejár védeni a zsidókat.
2022. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!