Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a terrved arra, amikor...

Mi a terrved arra, amikor esetlegesen elszabadul a pokol?

Figyelt kérdés

Gondolok itt egy nukleáris háborúra. Tegyük fel, hogy nem nagyvárosban laksz, vagy arra a városra ép nem dobnak atomot, így az első napokban semmi vagy minimális sugárterheléssel megúsza a családod.


Persze európa nem egy csendes óceáni szigetecske.. itt nagyon rosszak, kb nullás az esélyünk a túlélésre.. nekem két, szinte újszülöttel, nincs is igazán tervem. Az élelmiszerlánc egyből összeomlana, termés nuku, migrálni így családostúl, mikor mindenhol káosz van lehetetlen.. legjobb kigondolni egy fájdalommentes eutanáziát.

Na de ki mit tenne a lehetőségeihez mérten? És vegyük figyelembe, hogy őrület, de miközben amúgy is a kihalás felé sodorjuk magunkat, az általunk, a nép által, hatalomra segített politikusok piti konfliktusokkal gyilkolnak ártatlanokat és atommal fenyegetőznek.. innentől elég egy igazán őrült.


2022. aug. 16. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Először mindmeghalunk covidban, aztán mindmeghalunk a nukleáris háborúban, majd az aszály miatt szomjanhalunk, télen éhen halunk vagy megfagyunk (ez választható), tavasszal a sugárzás miatt jönnek a zombik, így mindmeghalunk zombiapokalipszisben, majd miután meghaltunk, mégis túléltük, az infláció fog elvinni minket.
2022. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kiverem
2022. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Visszafoglalom a Kárpát-medencét.
2022. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Én gyereket fogok enni. Azokat könnyű elkapni és még puha a húsuk.
2022. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

"Gondolok itt egy nukleáris háborúra. Tegyük fel, hogy nem nagyvárosban laksz, vagy arra a városra ép nem dobnak atomot, így az első napokban semmi vagy minimális sugárterheléssel megúsza a családod."


Ezek az atomháború fetisiszta álmok annyira buták és sok esetben a hidegháborúban is azok voltak.


Az elsődleges nukleáris csapásváltás az minden esetben az ellenfél nukleáris válaszképességének lerombálása törekszik. A második a fontosabb katonai objektumokat törli el a föld színéről és csak a harmadik hullám a lakosság nukleáris terrorbombázása. Ez utóbbi alól kivétel Moszkva,Peking,az Egyesült Államok keleti partvidéke, London, Párizs ( tehát az atomhatalmak fővárosai és legnagyobb lélekszámú települései ).


Jelenleg Magyarországon nem tárolnak atomfegyvert ezért nem vagyunk célpontja az elsődleges csapásváltásnak. A hidegháború alatt tároltak, akkor A listásak voltunk :D


Jelenleg Magyarországon nincs komolyabb NATO csapatösszevonás így a B listáról is lecsúsztunk. Az a néhány C-17 és a maroknyi Gripen az nem éri el az ingerküszöböt. A lengyelországi és romániai NATO csapatösszevonások viszont már valszeg igen.


Az első hullámot tekintve Budapest 800km-es körzetében nincs atomcsapás által fenyegetett hely. A második hullám esetében már a határtól alig 200km-re előfordulhatna nukleáris csapás, de ezen a 200km-en ott vannak a Kárpátok vonulatai.


Az első két csapásváltás ránk 0 elsődleges hatással bírna. A tévéből/rádióból/internetről értesülnénk arról hogy máshol mi történt, semmit nem vennénk észre. Las Vegastól 130 kilométerre eldurrantottak 900+ nukit és az emberek még mindig kaszinózni járnak Vegasba.


[link]

[link]


Szóval mi történne ha elszabadulna a nukleáris pokol? Semmit nem vennél észre belőle Magyarországon.

2022. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vettem otthonra fegyvereket. Sokkal többet nem nagyon tehetek.
2022. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nukleáris fegyvereket vettem. Más itt már szart sem ér.
2022. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7 Putyin azt is ötödáron adja? Mert akkor beszállok én is a biznyeszbe.
2022. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elszabadul a pokol, akkor én is feljövök a bugyromból.
2022. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha atomot robbantanak, semmit, max odébb költözök ha úgy van, ha a pkol szavadul el akkor meg hasznát veszem annak amit a Doom-ból tanultam.
2022. aug. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!