Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem felesleges a...

Csak szerintem felesleges a politika kategóriában a pontozás?

Figyelt kérdés

Szerintem nincs értelme annak, hogy valaki azért kap 30 lepontozást, mert a válasza jobboldali, és éppen arra járt 30 baloldali ember, eltérő világnézettel... Vagy fordítva... Mert ilyenkor nem a válasz kapja a pontokat, hanem az ember.


Az ismerkedés témakörben sincs pontozás, itt se kéne lennie.



#pontozás #politika #idologóia
2022. szept. 10. 02:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Igen a gyakorlat azt mutatja, hogy szimpátia szavazás van, függetlenül a tényektől.

Amennyire látom, itt baloldali többség van.

2022. szept. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Ez minden kategóriára elmondható
2022. szept. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
A politika nem semleges témakör, sosem volt az. Aki csak azért van itt, hogy nézegesse a pontjait és sírjon miatta, annak nem való a politika. Az elvek sokkal fontosabbak ennél.
2022. szept. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem felesleges, csak nem kell komolyan venni.


A tudományokban nem felesleges.

2022. szept. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan veszed az itteni pontozást? Ugyan már. Olvastam itt olyat, hogy direkt lepontoznak mert ezzel szórakoznak. Engem nem zavar. Miért kellene, hogy mindenben egy véleményen legyünk? Te se szimpatizálsz minden válasszal. Jól van ez így.
2022. szept. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Az egy dolog, hogy nem veszed komolyan, de ha sokat kérdezel, vagy válaszolsz a politika kategóriában, annyira lemegy a százalékod, hogy egyre kevesebb jogod lesz úgymond. Kevesebbszer írhatsz ki kérdést, a le vagy felpontozásod is kevesebbet ér, meg eleve a hitelességed, hogy csak xy százalékban adsz hasznos válaszokat.
2022. szept. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 D-Mano ***** válasza:
84%
A pontozás nem lenne felesleges, csak a tagok éretlenek, így nem tud jól működni..
2022. szept. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Sokszor oldal szerinti pontozás van, de a lepontozás ellen hasznos ha valaki nem személyeskedik (pl. libbantozik, ami a primitív emberek szokása), és nem söpri le az érveket azzal, hogy fake news, Soros, meg hasonló.
2022. szept. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
8# ..és bírkáznak is:)
2022. szept. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

10: azt meg a fideszesek pontozzák le, joggal. Ha valaki kulturáltan írja le, amit akar, nem libbantozik, birkázik, akkor kisebb az esélye a lepontozásra.


Bár nekem kommentben írt kérdéseimet is pontozták már le, szóval teljesen nem lehet kiirtani a dolgot, mert egy olyan emberrel, aki lepontozza azt is, amikor valaki magának tisztázni akar valamit, és ezért feltesz egy kérdést a kommentek között, nem sokat lehet kezdeni.

2022. szept. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!