Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem aggasztó már ez a beteges...

Nem aggasztó már ez a beteges nyugati halloween őrület?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy már sajnos a keresztény fiatalok is rá vannak függve erre a nyugati baromságra és és többet ér nekik a halloweeni baromság meg a hülye halloweni buli, mint békésen elmélyülten megemlékezni elhunyt szeretteikről
2022. okt. 29. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Halottak napi élményeim:

-Egész nap temetőket látogatunk a megyében mindenfelé. Olyan emberek neveit bámulom, akikről azt se tudom kik voltak. Nekem nem a szeretteim, hisz sok esetben már azelőt tmeghaltak, hgoy én megszülettem ovlna.

-És akkor jön a parasztkirály játék. Állunk, álldogálunk.... és aki előszörmondja, hogy "na, menjünk" az a paraszt. Nyilván senki nem akar paraszt lenni, így ott állunk egy csomó időt a kő mellett ami alatt azt se tudom ki fekszik.


A nagyanyámat ismertem, nagoynis szerettem. De ahhoz, hogy kimenjek hozzá, nem várok 1 évet, párhavonta kimegyek hozzá és a szülinapjáról is meg szoktam emlékezni.


Szerintem az a bolond, aki évente csak egyszer emlékszik a szeretteire.

2022. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem Halloweent, és megemlékezem a szeretteimről is. Mindkettőt lehet.
2022. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem aggasztó. Az más kérdés, hogy sokan üzletet csinálnak belőle és ezért futtatják.
2022. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fsms ***** válasza:
100%
Kevesebb kormány propaganda sokat segítene neked kérdező.
2022. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Halloween: október 31

Mindenszentek: november 1

Halottak napja: november 2

Nem üti egymást, nem arról van szó, hogy a halloween legyen a halottak napja vagy a mindenszentek helyett, hanem mellett, legyen egy új ok a bulira. Nem látok ezzel problémát.

2022. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez is olyan, mint a Bálint-nap (bocsánat, Valentájn). De akinek tetszik, hadd csinálja. Engem nem érdekel különösebben.
2022. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat nem értem akik nyafognak miatta, vagy tán kötelezi őket bárki hogy részt vegyenek benne, éri bármilyen hátrány őket, csak mert más meg jól érzi magát és érdekli ez a dolog?
2022. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!