Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A baloldaliak/liberálisok...

A baloldaliak/liberálisok miért gyűlölik a keresztényeket?

Figyelt kérdés
2022. dec. 26. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Azért utálják, mert erkölcstelenek.

Az erkölcstelenek mindig utálják az erkölcsöseket.

2022. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Liberalizmus a szabadságról szól,a vallás pedig megmondja hogyan élj.

Ez nem utálat,hanem értékrend különbség.

Másrészt sokan nem is önazonosak,nem úgy élnek,amit prédikálnak.

2022. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem gyűlölik őket. Attól, hogy valaki nem fogadja el a kereszténység tanításait, még nem gyűlöli őket.


Inkább fordítva: a keresztények gyűlölködnek azokra, akik nem követik a vallásukat, mint a kérdező is.

2022. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Keresztényektől soha nem tapasztaltam ilyet és én sem teszem, nem tudom, honnan vetted. Nincs bajom azzal, ha valaki másban (vagy semmiben sem) hisz, amíg engem nem bánt azért, amiben én hiszek.
2022. dec. 26. 16:57
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Vannak jogos kritikáik a kereszténységgel szemben, de azt érzem sokszor átesnek a ló túloldalára és relativizálják a társadalomban és kultúrában betöltött szerepét.
2022. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Igazából nem a kereszténységet gyűlölik szerintem, hanem a jobboldalt, illetve mindenki mást, aki nem liberális. Nem tudják elfogadni, hogy az értékrendjük nem univerzális, de ironikus módon a vallásban meg pont ugyanez zavarja őket. Ezek a frusztrációk vezetnek aztán ahhoz, hogy vallásgyalázó megnyilvánulásokat tesznek, vagy mindenkit hülyének tartanak, aki vallásos.
2022. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

[link]


"Olyan kérdést tettél fel, amiben egyben tényszerűnek és/vagy elfogadottnak állítottál be olyan dolgokat is, amik vagy nem bizonyítottak vagy amikben korábban nem volt megegyezés a vitafelek között"

2022. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Te kereszténynek tartod magad? Ha igen, akkor miért vádolsz másokat hazug módon?
2022. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert a baloldali ideológia gyűlöli a vallásosságot elutasít mindenféle hagyományos értéket.
2022. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!