Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem vagyok homofób, csak ez a...

Nem vagyok homofób, csak ez a világ heterofób. Szerintetel ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Szerintem egyre inkább egy heterofób világban élünk.
2023. jan. 2. 07:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
66%
Az a legnagyobb baj, hogy túl sok már itt az ember.
2023. jan. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
A világ vezető országai ponthogy az elnéptelenedés irányába mennek el, nem születik elég utód. A túlnépesedés a most feltörekvő országokban probléma egyedül, nálunk, meg pl az összes többi EU-s országban ezek a körök már hamarabb le lettek futva, és jelenleg egy rendkívül erősen kiöregedő társadalmunk van.
2023. jan. 2. 07:29
 3/37 A kérdező kommentje:

Pl ittvan az itthoni hivatalos statisztika:

[link]


Remekül látszik, hogy jelenleg haranggörbénk van, de az adatokat látva arra is könnyű rájönni, hogyha így marad minden, akkor ez nemsokára át fog menni egy urnába, ami túl sok jót nem jelent. A nyugati országokban mégrosszabb a helyzet ilyen téren. És ezért veszélyes, hogy pont egy ilyen világban megy az LMBTQ propaganda.

2023. jan. 2. 07:35
 4/37 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben beszélgetnék olyan személyel kérdező, akit érint ez a kampány, amit a melegek ellen folytattok. Rájösz majd, hogy attól, hogy valaki meleg, ugyanúgy nem fog több tojást kapni a boltban, ugyanúgy nem lesz tanára, aki tanitsa, vagy nem fog tudni iskolába menni. És a legtöbb meleg ugyanúgy csak külföldön látja a normális élethez való lehetőségét, mint oly sokan ebben az országban. Annyi a különbség köztük és közöted, hogy ők nem egy állami finanszirózás alatt álló irodában ülve dolgoznak azon, hogy minél többen gyűlöljék őket.
2023. jan. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
25%

"A világ vezető országai ponthogy az elnéptelenedés irányába mennek el, nem születik elég utód."


Jahh rohadtul néptelenedik elfele mind, kimész az utcára és egymásba ér a fasszuk.

2023. jan. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
25%

Világszerte akkora az elnéptelenedés mint az állat:

[link]

[link]

[link]



"A nyugati országokban mégrosszabb a helyzet ilyen téren."


Dehogy rosszabb, őket a migránsok is irtják meg a buzulás is. Nálunk a legrosszabb a helyzet.

2023. jan. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ember bzmeg. Meg kéne már kúrni valakit hogy legyen elég!
2023. jan. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
74%

Mellébeszélés.

Ez kb ugyan olyan duma mint:


"Én nem vagyok rasszista de..."

"Nekem nincs bajom a zsidókkal de..."

2023. jan. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
95%
Nem nagyon az LMBTQ felelős ezért, eleve nem a több meleg, hanem a kevesebb elvárás a család íránt, illetve itt a nem megfelelő körülmények az ami csökkenti az utód igénylést.
2023. jan. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
14%
Manapsag mindenkinek mindent szabad, meg a nok agya is ki lett mosva
2023. jan. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!