Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most lehetne utazni Moszkvába...

Most lehetne utazni Moszkvába turistaként? Ha már ott lennék, gyanús lennék az ottani politikai rendszer számára? Vajon külföldiek látogathatják szabadon a múzeumokat a Kremlt, meg minden egyebet, fotózkodhatnak a Vörös téren?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet,elég elmondani hogy magyar vagy és akkor senki nem fog zaklatni.ha be akarod biztosítani magad akkor vihetsz képet amin Putyin és Orbán kezet fognak.
2023. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Mért ne lehetne? Csak ne ukrajnán át menj.
2023. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Lehet. Nekem is van kint ismerősöm. Már miért lennél gyanús? Gondolom nem ukrán zászlóval akarsz sétálgatni a Vörös Téren. Ha normálisan, civilként viselkedsz senkit nem fogsz érdekelni hogy ott vagy,ne aggódj.
2023. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó hír akkor. Most nem megyek, másra kell a pénz, de majd egyszer. Csak gondoltam, hogy mivel repülőjárat sincs oda, így lehet, hogy a vízumot se adnák meg, persze az is lehet, hogy nem így van.

Most biztosan olcsóbbak a szállások is, hogy nemigen vannak turisták. Lehet, hogy féláron van, ki tudja. Tehát lehet, hogy megérné most menni.

2023. márc. 18. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
@4 Semmiképp nem éri meg jelenleg. 2 éve 250k-ból tokkal-vonóval kihoztam 10 napot Oroszországban, repjegyet is beleértve. Most ennyibe kerül odajutni, mert Isztambul vagy Dubaj fele kell kerülni. Arról nem is beszélve, hogy nyilván nem támogatnám egy fillérrel sem Putyin apó szuperhatalmi lázálmait.
2023. márc. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%
Persze, egy csomó külföldi tanul még most is moszkvai egyetemeken.
2023. márc. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk van buszjárat is Lengyelországból, igaz, tudom, hogy az is lehet, hogy több, mint régen a repjegy oda, meg szállás is kéne akkor, hiszen több napba telik úgy az út.
2023. márc. 19. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvas híreket? A rubel nagyon megerosodott. A mi forintunk semmit se er kint. A magyar allampolgarok guberalonak számítanak külföldön. Kulfoldon szinte az osszes külföldi hajléktalan magyar. Itthon se munka se pénz. Meg Ázsiában egy lepukkant helyen is dupla a penz es munkalyuk is van a helyieknek 4 osztallyal kenterbe vernek.
2023. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!