Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az a Sarlóskeresztes...

Mi az a Sarlóskeresztes Mozgalom? Hogy lehet csatlakozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrégiben regisztráltam a discordra és egyik haverom javasolta hogy mivel balos vagyok nézzem meg ezt az SKM nevű közösséget. Kerestem őket mindenhol de nem tudom hogy találjak a szerverükre. Kicsit utána búvárkodtam egyébként de se instan se gyakorin nem találtam róla bővebb információt. Picit neccesnek tűnik. Hogy kell csatlakozni egy ilyen szerverre? Illetve, ha valaki jobban ismeri őket, kérlek meséljetek róluk!


-előre is köszönöm a válaszokat!^^



2023. ápr. 29. 23:16
 1/6 anonim válasza:
59%
A keresztes pókok aratás előtti légyfogó mozgalma.
2023. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sarlósfecskéket keresztespókkal etetők mozgalma.
2023. ápr. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Kezd már unalmas lenni, hogy ide átszoknak a politikából a szar trollok.


"egyik haverom javasolta hogy mivel balos vagyok nézzem meg ezt az SKM nevű közösséget"

Látszik, hogy tényleg balos vagy, mert annyi eszed sincsen, hogy a "haverod" megkérdezd. Ha már ez az állítólagos haver ajánlja, akkor mondjuk őt kellene kérdezni.

Természetesen mindezt akkor, ha nem egy kitalált ökörségről van szó.

2023. ápr. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami egy-két könyv elolvasása után az egész világ működését megmagyarázni akaró unatkozó tini fiúkból álló baráti társaságnak hangzik. Szerintem keress magadnak valami értelmesebb elfoglaltságot!
2023. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1, 2. Ezek zseniálisak XD


3. Igen balos vagyok, de attól függetlenül hogy nemrég regisztráltam DC-re még honnan tudnám hogy hogy lehetnék ott tag? Ő csak javasolta nekem mivel ő nem tag.


4. Izgat a gondolat hogy mi van ha hasonlóak az eszméim velük? Akár önkéntesen is lennék tag mert érdekel. Valaki tud küldeni ilyen szerver meghívot oda?

2023. ápr. 30. 10:15
 6/6 anonim válasza:
Tuti valami discordos f*szság amit komcsik vezetnek
2023. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!