Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tanárok mikor fejezik be ezt...

Tanárok mikor fejezik be ezt az utcai bohóckodást?

Figyelt kérdés

Magukat égetik csak közbe egyre több csontváz hullik ki a szekrényből és minden hétre jut belőle.


[link]



2023. máj. 23. 17:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%
Jó, akkor még egyszer megkérdezem: tudod, ki az oktatási miniszter?
2023. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
50%
Nekem meg a te bohóckodásod nagyon irritáló
2023. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
84%

"azért mert már nagyon irritálóak ezek a bohóckodások."

Kérdező, téged mennyiben befolyásolnak, miben hátráltatnak. milyen veszteséget okoznak neked a tüntetések? Vagyis miért irritálnak?

Aki az oktatási miniszterről kérdez: nem néztem utána, de nem sok olyan ország lehet a világon, ahol a 2 legalapvetőbb ágazatnak nincs minisztere: oktatás, egészségügy. Szégyenletesnek tartom, hogy a hozzá nem értő belügyminiszter tart sakkban mindenkit.

2023. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem az oktatási miniszterről és célzottan a kérdezőnek szólt volna a kérdésem. Okkal.


De ha már lelövődött a poén, nos, igen, sokat elmond egy országról, hogy nincs oktatási tárcája és az ezzel kapcsolatos teendők ellátása a belügyminiszter hatáskörébe került. Nonszensz!

2023. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én nem tüntettem. Felmondtam, kitanultam egy szakmát és azóta abban dolgozok többszörös pénzért. Ezt kéne tennie mindenkinek, tüntetéssel nem lehet bérnövekedést kiharcolni.Pályaelhagyással egyfelől magadnak teszel jót és elősegíted a rendszer mielőbbi teljes összeomlását, ami során már kénytelen lenne a kormány jelentősen bért növelni, ennyire egyszerű a történet....
2023. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!