Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ukrajnából eddig a háború...

Ukrajnából eddig a háború előtti népesség hány %-a menekült el külföldre?

Figyelt kérdés

2023. máj. 26. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Durván 3 millióan, ez olyan 7-8%.
2023. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Van ahol már közel 10 millió emberről beszélnek. Ha ukrajna lakosságát 40 milliónak tekintjük a háború előtt akkor elég durva.

A nagyobb baj az hogy bármennyi ember is menekült el ezek nagy része fiatal életerős ember családdal. És jó részük nem is akar visszatérni.

2023. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Becslések szerint már csak olyan 20-26 millió ember maradhatott Kijev uralma alatt, a többi kivándorolt, meghalt, vagy az Oroszországhoz csatlakozott részeken él. És ennek a maradéknak a jelentős része is már idősebb, aki nem katonáskodik, nem fog már szülni, és jelentős részük nem is dolgozik. Ezért is van Ukrajna nagyon reménytelen helyzetben hosszú távon.
2023. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
8 millióan, tehát kb 21%. Ukrajna népessége 27-28 millió, folyamatosan csökken.
2023. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a sok különféle szám. Én a hivatalos adatokat közöltem, ez alapján durván 3 millióan menekültek külföldre. A 4-es válasz annyiban hajaz az enyémre, hogy én is 8 millió menekültről olvastam, de abból 5 millió országon belül maradt.
2023. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
5: mivel a katonaszökevények milliói hivatalosan nem hagyták el Ukrajnát, csak a valóságban, nagy butaság hivatalos adatokkal számolni.
2023. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!