Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A GyakoriKérdéseken több az...

A GyakoriKérdéseken több az ellenzéki, mint a fideszes?

Figyelt kérdés
Mert a fideszes válaszok általában 0%-on vannak, az ellenzékiek meg 100%-on.

2023. júl. 21. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Én nem hiszem hogy fizetett trollok tömkelege lenne itt, egyszerűen csak olyanok lebzselnek itt, akiknek éppen nem akadt más tennivalójuk a házkörül és/vagy szakmájukon kívül (én pont betegszabadságon vagyok, áh dehogy beneszívjátok!) és osztják az észt vagy pont bosszantják a libsiket bicepszből! :D Egyébként libsik és szélső balosok! cuppanjatok rá a tejfölös kifli végére! :D
2023. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
82%

Nem többen vannak az ellenzékiek, csak a fideszesek egy része sokszor olyan marhaságokat ír hogy párt nélküliek, vagy konkrétan más fideszesek (Pl. Én.)

le pontozzák őket. És miattuk pedig más fideszeseket is lepontoznak akik értelmesebben érveltek, a hülyéskedés nélkül. (Pl. Engem.)

2023. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Persze, hogy több az ellenzéki. Látsz egy fideszes hozzászólást, és jön rá egy oldalnyi fröcsögés, szidalmazás, krumplizás, agymosottazás, stb.

Saját maguk dolgoznak a következő fidesz 2/3 elérésén, mert sokan már csakazért sem szavaznak a jelenlegi ellenzékre emiatt a stílus miatt.

2023. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dzsonszi ***** válasza:
70%

Elég ha csak az értékeléseket megnézed. Tök értelmes kommenteket szoktak a libsik lehúzni 0-ra, mert nem egyezik az ő véleményükkel, és ugyanazon kérdés alatt valamelyik agyhalott beírja hogy alig várja hogy OV megdögöljön és rászarjon a sírjára azt felpontozzák 100-ra. Ennyit a sok baromról, aki írogatja, hogy a Fideszes kommentek minősége miatt vannak nulllázva.

Vagy ha a választás előtti kire szavazol szavazásokat nézted, akkor is mindig fölénnyel vezetett az ellenzék, már itt a GYIKen. Szóval tagadhatatlanul el van lepve ellenzékivel az oldal és azokkal nincs is baj, akik normálisan kifejtenek egy véleményt, de a krumplizó, fideszbirkázó, vidékiző, OV sírjára rászaró kommenteket felpontozó libsik remélem elélveznek mikor ilyeneket írkálnak.

2023. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Igen, itt folyamatosan az " ellenzék" nyeri a választásokat is...🤔🤣🤣🤣
2023. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Több a fiatal talán. A mai 31 évesek 18 évesek voltak 2010-ben. Már nekik sincs fogalmuk arról, hogy milyen volt dolgozni egy Gyurcsány-Bajnai-Medgyessy kormány alatt. Arról nem is beszélve, hogy mi volt a Horn kormány alatt. Ez a 12 év MSZP kormányzás azért mélyen beleégett sok emberbe.
2023. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
30%

Azt a mindenít!

Vagy 30 komment jött, és csak 6 maradt meg...

2023. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Kevés liberális ellenzéki van itt sok reg-el.
2023. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Én nem vagyok ellenzéki, csak utálom a fideszt.
2023. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 gergelice16 ***** válasza:
49%
Igen, én is ezt tapasztaltam, hogy páran ok nélkül pontoznak le. Ezért el is határoztam, hogy politikai kérdésekhez inkább nem írok választ. Ha csak annyit írok, hogy egyik oldal sem tökéletes, már mindenki lehúz, hogy hogy merészeltem megsérteni a pártjukat.
2023. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!