Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fidesz miért éppen most...

Fidesz miért éppen most gondolkodik zérótolerancia enyhítésén? Sok negatív után ideje bedobniuk valami népszerűt a prolitömegeknek, mivel most nincs pénz, akkor ilyenekkel húzzák fel a népszerűségüket?

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert sok politikus is érintett a dologban.
2023. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak Lázár János mondja. Pintér belügyminiszter pl. ellenzi.

Én egy Blikk-szavazást láttam, ahol a többség (70:30 arányban) szintén ellenzi. Szóval, ha népszerűséget akarnak, marad a zéró tolerancia.

2023. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Elterelés más fontosabb dolgokról.
2023. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez szintén csapda: fogyasszanak minél több jövedéki adóval terhelt alkoholt a magyarok = több bevétel az államnak.
2023. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Most volt egy javaslata egy szervezet vezetőjének. Azért most foglalkoznak vele mert az illető most javasolta hogy fontolják meg.

Nem elterelés, hiszen nem a nyilvánosság előtt "fontolgatják" csak mivel uborka szezon van a médiában, abból is hírt gyártanak amiből nem kellene és így erről is írtak, hogy te elolvashasd.

2023. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

#4-es, akkor lukra futnak. :-)

Én piacon veszek pálinkát a következő módon. Az árus előtt ki vannak rakva kis üvegekben az italok, odaírva az áruk. Én meg közel hajolok az eladóhoz és halkan megkérdezem: "Műanyag palackban tudnának adni?" "Persze, csak jöjjön oda az autóhoz." Odaballagunk a furgonhoz, és műanyag palackban megkapom ugyanezt. Az árus figyelmeztet, hogy tegyem táskába, mert ez a termék "nem szereti a levegőt". :-)

Szóval ebből a pálinkából aztán egy fillér jövedéki adót nem kap az állam, de ÁFÁ-t sem! És azt hiszem, nem egyedi az én esetem.

2023. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!