Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet-e meglátogatni a börtönb...

Lehet-e meglátogatni a börtönben egy olyan személyt akit nem ismerek? Mikor van látogatási idő? Hogy zajlik? Mit lehet vinni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 14:23
 1/8 árokpart ***** válasza:
95%
Ezek szerint nem teljesen ismeretlen, mert valamiképpen ismered, ha meg szeretnéd látogatni. Úgy kellett volna írnod, hogy nem hozzátartozód. Igen meglátogathatod. Viszont előrre az adott intézménnyel fel kell venend a kapcsolatot, ők megkérdezik az általad meglátogatandó fogvatartottad, hogy akar e látni, fogad e. Ha igen akkor és a BV is engedélyzi akkor küld neked egy úgynevezett kapcsolattartoói nyilatkozatot és egy látogatói érteítőt. Ezeken rajta lesz, hogy mikor látogathatod meg és ezeket vinned kell magaddal, hogy beengedjenek a BV területére.
2023. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dominik 32 ***** válasza:
70%
Én nem tudom, szerintem csak olyat lehet látogatni, akit közelről ismersz. Amúgy gyerekkoromban én Ambrus Attila meglátogatásán gondolkoztam, mivel ő egy Hős volt a szememben, mindig neki szurkoltam, mert gyűlöltem a bankokat és a szememben a bankrablók Hősök voltak. A mostani rabok közül meg szívesen bemennék beszélgetni pl. Dér Csabához, de sajnos nem vagyok az öccse, se a haverja, hogy bemenjek hozzá beszélőre.
2023. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy zajlik egy ilyen látogatás?
2023. júl. 31. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak igy nevezett kapcsolattartoi az elitelteknek..


Boldog boldogtalan nem latogathatja oket.

2023. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem akkor bemászok.
2023. aug. 9. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egyneműek vagytok semmi gond, legfeljebb együtt bandáztok utána egy kicsit.
2023. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bandáztok? Olyat is lehet? Egyébként lány vagyok. :)
2023. aug. 9. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha egyneműek vagytok, esetleg egy helyen tudsz vele ülni, ha már úgyis be akarsz hozzá szökni.

Ha nem túl indiszkrét, érdekelne, hogy ha nem is ismered, akkor miért akarsz bejutni hozzá?

2023. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!