Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért táplál még bárki is...

Miért táplál még bárki is hazafias érzelmeket Magyarország iránt?

Figyelt kérdés

2023. szept. 1. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Miért ne táplálhatna, ez csak beteg lelkű libsiknek okozhat problémát.
2023. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Az megvan, hogy a kormány nem egyenlő az 1000 éves magyar történelem és kultúra?
2023. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
hogy legyen mit kérdezned.
2023. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, én valahogy nem tisztelem már azt az országot ahol a buta parasztokat úgy lehet agymosni, hogy közben kisemmizik őket és tönkreteszik az országot.


Inkább sajnálom/szégyenlem a jelenlegi magyarországot...

2023. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

"...még..."

Tehát szerinted a hazafiasság, a patriotizmus, a nemzeti öntudat már egy idejétmúlt fogalom és te nem érted, hogy 2023-ban hogy a búbánatba lehet még ezekre az érzelmekre építeni... Nos, akkor csak egyet javasolhatok: menj és láss világot! Utazz el pl. az általatok annyira imádott Franciaországba, vagy az USA-ba és tanulmányozd az ottani hazafiasságot, patriotizmust és nemzeti öntudatot! Meg fogsz döbbenni. Náluk még a balosokban és liberálisokban is buzog az egészséges nemzeti öntudat (nem úgy, mint bennetek, kisszerű nemezetellenes magyar ballibernyákokban). :)

2023. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

5# nálunk módszeresen lerombolták a "nemzeti"kifejezést.


Aki manapság olyan hülye mint te, az orbán propagandáját issza és minden ami nemzeti valójában NER érdekeltség vagy összerabolt vagyon. Magyaroszágon kiüresedett ez a fogalom és a 13 éves rablás után csak olyan szarkupac maradt "nemzeti" mint te, a tóth gabi meg a győzike.


Ezt nyugodtan megtarthatod.

2023. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Kieg: az igazi nemzeti lelkületű ember ott van a határokon és havi 220 ezerért védi azt, vagy az iskolában aki próbálja tanítani a gyerekeket annak ellenére hogy alig tud megélni, vagy a katona akit 20 év szolgálat után elküldtek politikai okokból.


Ők pedig ennyit kapnak a "nemzeti" kormányodtól...

2023. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Ezt már gyerekként sem értettem.

Ha az jelenti a hazafiasságot hogy dilettáns módon utálni meg irigykedni kell,de az önsajnálkozás is alap, akkor nem akarok hazafias lenni.

Abban az országban ahol ez az elvárás, nem érezném jól magam.


Ez az oka annak, hogy több, mint húsz éve eljöttem onnan.

Találtam egy olyan országot, ahol érdemes hazafiasnak lenni.😊😊

2023. szept. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
A fidesz minden csak nem nemzeti.
2023. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
"Miért táplál még bárki is hazafias érzelmeket Magyarország iránt?" Én nem érzek egy fikarcnyi hazafiságot se Mo. iránt. Az, hogy mások miért vagy egyáltalán minek táplálnak ilyen érzést kisországuk iránt, arrol fogalmam sincs. Nekem ez a hely mindig is csak egy lakhely volt, és soha, semmi több.
2023. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!