Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy az elmúlt 13...

Hogy lehet hogy az elmúlt 13 évben mindig volt neonáci párt a parlamentben?

Figyelt kérdés
Nem tanulunk a történelemből vagy sajnos ilyen a néplélek?
2023. szept. 5. 05:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen a magyar, buta és könnyű lázatíani. Sajnos nagy tömegben extra birka lesz ez a nép.
2023. szept. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nemaRendőrség ***** válasza:
41%

Pont azért vannak bent mert sokan ismerik a történelmi megoldásokat és a modern problémákat.

Gyere le Miskolcra, pár hét a vasgyár környékén és te leszel a legnagyobb neonáci

2023. szept. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Úgy, hogy ez a magyarork akarat. Az ország egy jelentősebb része neonáci.
2023. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Bizony, így működik a demokrácia.


És az hogy lehet, hogy az ex-mszmp-s arcok és az mszmp jogutódja még mindig ott van a parlamentben 33 évvel a rendszerváltás után? Nem tanulunk a történelemből?

2023. szept. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
És melyik pártok neonácik? Az nem zavar, hogy 1990 óta - amikor elméletileg rendszert váltottunk - mindig van bent komcsi identitású párt is?
2023. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
13 éve élsz meg tévképzeteket.
2023. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#5 Tudhatnád, hogy őt ez nem zavarja, velük vannak koalícióban. MZP-től tudjuk, hogy ők a fasisztákat és a kommunistákat külön-külön képviselik. Rájuk szavazott most még tőlünk kérdezi miért vannak a parlamentben.
2023. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Úgy, hogy vannak emberek, akik a valóságban élnek. Én is Miskolcon élek, és ugyanazt tudom mondani, mint a 2-es. Tölts el némi időt a cigányság között, és garantálom, hogy te is szélsőjobboldali leszel. Én, ha tehetném Adolf Hitlerre szavaznék. Mert a tapasztalataim és a valóság ezt eredményezte a politikai nézeteimmel.
2023. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

8, 30 évet -a gyerekkorom included- egy Miskolchoz, Érdhez, Ózdhoz nagyon hasonló cigánysor közvetlen szomszédságában éltem le, mi pérónak hivtuk.

Nem vagyok cigórajongó, nem vagyok bűnözéstagadó, de 30 évet leéltem egy ilyen környéken úgy, hogy minket nem raboltak ki -a szüleim ma is ott élnek-, nem erőszakoltak meg és még meg sem vertek.

Nem mindenki ugyanolyan.

Van egy szociális jellegű bünözés, ami elkövetők nagyszámmal romák, de nem csak romák követnek el ilyen jellegű bűnözést és élnek ilyen életet és nem minden roma él ilyen életformát. Egyszerűen rátolni a szegénységi bűnözést 100%-ban a cigányságra, igenis rasszizmus, mert nem csak barna bőrű emberek követnek el ilyen jellegű bűncselekményt.


De a legjobb megoldás erre az lenne, ha Magyarországon, ha már olyan fenenagyjóléti állam lennénk, egyszerűen megszűnne a szegénység.

2023. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%

#9 "De a legjobb megoldás erre az lenne, ha Magyarországon, ha már olyan fenenagyjóléti állam lennénk, egyszerűen megszűnne a szegénység."

Jó lenne.

De tudsz olyan országot mondani ahol ez meg is valósult és nincsen szegénység?

Vagy ahol a cigány populációval nincsenek hasonló tapasztalataik?

Emlékszel még a tíz évvel ezelőtti roma menedékkérőkre Kanadába? Hogy utána lett kimondva hivatalosan, hogy Magyarországról érkezők alapból nem számítanak menekültnek, mert rövid idő alatt megismerték őket?

Vagy ott van a franciákhoz "menekült romák" ügye is. Amikor a francia állam fizetett nekik csak jöjjenek inkább vissza, ahogy az olaszok meg az ottani romáknak fizettek csak menjenek vissza Romániába ahonnan jöttek.

A problémákat letagadni butaság akkor is ha én is azt tartom, hogy nem a származása határozza meg az embert és kifejezett rasszizmusnak tartom a liberálisoktól, hogy mentegetik a romákat, meg mindenféle kedvezményes elbírálásokat várnak el velük szemben a rendőrségtől, hatóságoktól, államtól. A roma emberek pont ugyanolyanok, mint mi, éppen úgy képesek tanulni, dolgozni, a törvényeket betartani, a környezetüket rendben tartani, normálisan élni, és sokan ezt is teszik. De sokan meg nem és ezt eltagadni nem szabad, mert akkor nem tudunk rá megoldást keresni.

2023. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!