Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre milyen...

Csak én vettem észre milyen óvatosan beszélnek Azahriahról ? Mind a két oldal

Figyelt kérdés
Azért valljuk be veszélyessé tud válni. A fiatalok nagy részét nem érdekli a politika, az ilyen Nagy Feró, Demjén stb is a nyugdíjasokat szólítja meg inkább. Ő azonban egy teljesen új és elég nagy réteget lenne képes.
2023. okt. 24. 08:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Ez így van.egyenlőre nem mernek foglalkozni vele egyik oldalon sem.gondolom a rezsim felméri először,mielőtt megkörnyékezné.ha pedig ellenzéki akkor megfélemlíti majd.ezt sem lesz nehéz megtennie,hiszen egy szem kisfiúról van szó.
2023. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Azariah egy zenész. Próbálták belehúzni a politikába de ő ezt nem akarta.

A zenéjét szeretik mind a jobb, mind a baloldali politikai oldalon állók között is sokan. Miért kellene róla másképpen beszélni, mint "óvatosan"?

Miért kellene neki politizálni és bármiféle politikai véleményt hangoztatnia? Ő zenél és a zenéjét kell figyelni. Pont az a rossz ha megpróbálnak politikusok vagy háttéremberek egy-egy zenész vagy más művész mögül beszélni és azzal érvelni, hogy lám X is minket támogat, tedd te is azt mert neki csak igaza lehet - vagy hogy ne hallgasd X zenéjét, ne menj a koncertjére, ne hívják meg valamilyen rendezvényre csak mert másféle politikai nézetei vannak mint ami tetszik.

A zenészeknek is joguk van elmondani mit és hogyan gondolnak, kit támogatnak. De ettől nem válnak sem jobb sem rosszabb zenésszé és attól mert pl. a Quimby politikai megnyilvánulásaival abszolút nem értek egyet, még imádom a számaikat, vagy csak mert Nagy Feró politikai véleménye meg hasonlít az enyémre, még nem fogok kimenni a koncertjére (már ha még lenne), mert eddig se tettem.

Békén kellene hagyni ezt a fiatal zenészt, hogy csinálja amihez ért. A politikát meg csinálják azok akiknek ahhoz van kedvük!

2023. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Miért is kéne egyáltalán beszélniük róla?

A politika nem könnyűzenei műsor.

2023. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Egy optimális országban nem fonódik minden a politikába és néhány extrém kivételtől eltekintve senki se tudja és senkit se érdekel, hogy az xy színész vagy zenész kire húzza be az x-et. Pont úgy, ahogy a sarki hentesről vagy a vízvezetékszerelőről se tudod. Csak az számít, hogy jó munkát végezzenek.
2023. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
A zenéje olyan, amilyen -szerintem semmi eredeti sincs benne-, de ettől még több embert tud megszólitani egyszemélyben, mint az összes magyar politikus együttesen.
2023. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Az ki a t*k ?
2023. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Mi az az azarian?
2023. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az meg ki a gyász? Valami csórókoporsó hülyegyerek?
2023. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem hiszem el, hogy ennyi elvakult Bazária hívő van. Komolyan lassan olyan lesz mint valami rossz szekta; lehetne akár Bazária gyülekezete is.


Milyen oldal beszél erről a suttyóról? Szerinted érdekli bármelyik politikust ez a cirkuszi majom? Ki ez? Szerinted akik milliárdokat lopnak, meg a kezükben tartják az országot, majd megijednek tőle? Azt se tudják, hogy létezik egyáltalán. Mit fog csinálni? Ír róluk egy kiherélt hangon előadott dalt? Juj...Orbán most biztos reszket, sőt válságstábot hívott össze.🤣🤣🤣🤣 Ezeknek már a nagyszüleik is hatalmon voltak, majd pont egy ilyen senkitől fognak besz@rni? Elképzelem az olajszőkítős Pintért meg a többi maffiózót, ahogy reszket a Bazária név hallatán.🤣 Mészáros meg már csomagol, menekül az országból.🤣

Idióták...

2023. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
"Veszélyessé tud válni" Persze, a józan észre már veszélyessé vált a kis toitoi huszár. Meg a jó ízlésre.
2023. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!