Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Balliberálisok. Örültök, hogy...

Balliberálisok. Örültök, hogy az új ellenségetek Elon Musk ismét beégett?

Figyelt kérdés

Elon Musk elkezdett politizálni egy ideje. Nyíltan felvállalja, hogy ő középen helyezkedik el, viszont a liberálisok azt állítják, hogy egy bigott konzervatív/széljobbos.

Elon már többször kritizálta a woke, és lmbtq lobbit, emiatt az amcsi liberálisok már nagyon utálják őt. Gondolom itt sincs ez másképp.


[link]


Musk 120 méter magas Starship rakétája ismét kudarcot vallott. Úgy tűnik ez a spacex-nek egy nagy falat, és hatalmas szívás lesz belőle, ha nem tudják összehozni a projektet.


nov. 19. 21:24
A kérdező szavazást indított:
Nagyon örülök, csődöljön csak be a konzervatív Elon Musk űrcége.
Még nem iszok előre a medve bőrére, de mindig jó, ha egy jobboldali megbotlik.
3 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Már a szohasználatod is rávilágit mennyire rosszindulatu a kérdésed. Ilyenre értelmetlenség válaszolni.
nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elon Musk tényleg megvadult. Nyugaton nagyon utálják a liberálisok. Érezhetően Trumpot tolja a vállalkozó.

Én se örülök neki, hogy politizál. A cancel culture eltörli előbb utóbb.

nov. 19. 21:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván még Orbánt is dicsérte a twitteren.
nov. 19. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
(Nem Twitter már, hanem X)
nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

"Nyugaton nagyon utálják a liberálisok."


Akkor tényleg jófej lehet, nekem ennyi elég!

nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én liberális vagyok, de semmi bajom a csávóval, sőt, sokmindenben igazat adok neki. A rakétáról nem tudom mit olvastál, de a mostani tesztrepülés hatalmas siker és előrehaladás volt a számukra, mindenki ünnepelte az elért eredményeket. Ha ilyen ütemben haladnak, nagyon hamar elérhetik a céljukat. Egy évtizede még elképzelhetetlen volt az, amit ma már aktívan tesztelnek.
nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem Elon Muskot, de pont nem a woke/liberális/konzervatív dolgok miatt. Emberileg szerintem egy nárcisztikus hatökör a csávó, akinek egyes ötletei igenis égbekiáltó hülyeségek, de amiért gazdag és sikeres, az emberek egy része nem hajlandó ezt felismerni. Nem tudom és nem is akarom elvitatni tőle az elektromos autókba, rakétatudományokba és egyebekbe vetett sikereit, de alapvetően szomorúnak élem meg, ahogy beszippantotta őt a közösségi média.
nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!