Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen kérdéseket tegyek/témát...

Milyen kérdéseket tegyek/témát hozzak fel?

Figyelt kérdés

Egy kötetlen, téma nélküli politikai beszélgetésben milyen kérdést tudnék felhozni?

A barátainkkal sokat szoktunk beszélgetni a politikáról, de a jelenlegi aktuálpolitkát már teljesen kiveséztük. Miről tudnánk még beszélni a politikán belül?

Kérdésekre lennék kíváncsi, amit csak bedobok és mindenki egyénileg tud kifejtősen válaszolni, majd vitatkozni.



dec. 13. 15:10
 1/3 MDaniel98 ***** válasza:
Külföldi vagy hazai politikai téma lenne inkább jobb?
dec. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bármelyik szóba jöhet. Bármiről szívesen beszélgetünk.
dec. 23. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy totál elvakult fideszes idióta ismerősöm. Én megkérdeztem tőle, hogy milyen dolgot kéne elkövetnie a Fidesznek, hogy soha többé ne szavazzon rá. Erre nem bírt/mert semmit se mondani, mert szíve mélyén azért tudta, hogy ezeknél semmi se lehetetlen, és ha én szembesíteném vele, hogy mondjuk ez már rég meg volt, akkor beégne vele. Még arra se mer válaszolni, amikor úgy mondom, hogy akármilyen merészet mondhat, pl. zsidókat a Dunába lőnek.


Csak mert a Fidesz értékrendje olyan flexibilis, mint a zuhanycső.

dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!