Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha valakinek olyan 40 éves...

Ha valakinek olyan 40 éves kora körül, 10 éve lényegében náci hajlamai lettek, kigyógyulhat még belőle?

Figyelt kérdés
Vagy ez végleges állapot lehet?
dec. 25. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezt nem tudom, szerintem nem nagyon fog kigyógyulni belőle a többség.
dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Kezdj el élni. Menj ki sétálni kicsit, olvass el egy könyvet és kapcsold ki a netet egy napra.
dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Nekem harminc éves korom körül erősödtek fel a náci hajlamaim, (gyógyultam ki a libsizmusból) ma ötven vagyok és még erősebbek.
dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 nem igazán értem, hogy miért lenne ez jó
dec. 25. 19:06
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Tökmindegy, hogy milyen hajlamaid vannak. Tömeggyilkos, náci, szodomita, szadista, mindegy, amíg nem akarod őket kiélni.
dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem nincs, csak a rokonomnak.
dec. 25. 19:19
 7/13 anonim ***** válasza:
#6: Kollégámhoz képest Hitler egy Mahatma Gandhi volt, de ártalmatlan.
dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Állítólag a bátyám is csak a pofáját járatja...
dec. 25. 20:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Az szokott radikalizálódni, akinek rossz az élete.
dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyik haverom is ilyen, 45 évesen de kezdek rájönni, hogy felesleges vele már mit kezdeni, együgyű egy kicsit. Én kb. 21 évesen kinőttem a náculásból, de neki ilyen idősen se sikerült. Néha olyan hülyeségeket beszél, hogy égnek áll a hajam, aztán másnap már letagadja.

Régen azt hittem, hogy egyesek csak azért maradnak hülyék, mert nincs aki segítsen nekik, de a haverom miatt rájöttem, hogy valaki csak hülyének született.

dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!