Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik hírportált olvasod?

Melyik hírportált olvasod?

Figyelt kérdés

jan. 5. 17:04
A kérdező szavazást indított:
Index
Telex
444
HVG
Egyéb
35 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Portfolio és Telex.
jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Portfolio csak is.
jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Portfolio, 444, Index
jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Portfoliot.
jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

Néha a kurucinfót. Nem sok cikket olvastam el, inkább a téma, ami érdeklődési körömbe tartozik, az oda regisztrált tagok hozzászólásait, főleg covid idején.

Én nem vagyok regisztrált tag, másrészt nem sok értékelhető reakció hozzászólás van az adott hírhez, szokásos gőzkietesztés , zsidózás,cigányozás,szitkozódás. De, azért néha akad olyan hozzászólás, ami érdekes információkat tartalmaz. Amúgy még egymással is veszekednek.


A kurucinfón két cikket olvastam el az évek alatt. Amely Pintér Sándor gyors felemelkedéséről szól "mindig ott volt a hatalom mellett, mind a komcsi időkben, és a Fideszes időkben"


A másik cikk, amit elolvastam, az egy kiskorú lány gyilkosságról szólt "vérbosszú, véráldozat" Az apukája vadász volt. A lány torkát speciális vágással vágták el, a vére hiányzott, elvitték... majd arra a bamba gyerekre fogták, valami Tánczos.

jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
444 és Mandiner, csak hogy ne maradjak le egyik buboréknak se az agymenéseiről, olyan mintha két alternatív univerzumot olvasnék,amikből megpróbálom kiszedegetni a valóságot, és ha már választani kell, akkor ezek még a kategóriájukon belül a vállalhatóbbak között vannak. A 444 valahogy kevésbé visz bele túlzásokat mondjuk a Telexhez képest, és a Mandiner is emészthetőbb mint mondjuk az Origo. Hallgatni meg a Spirit fm-t szoktam,nézni az ATV-t, érdekes, hogy ezekben függetlenül attól,h Németh Sanyi bácsi tulajdona, egész szerteágazó véleményeket lehet látni az egész politikai palettáról.
jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2%
Mint minden magyar ember én is a kuruc.info-t.
jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Nagyrészt ballib oldalakat követek. Hvg, 444, 24.hu stb. Pont emiatt nem fogok soha sem ballib pártokra szavazni, mivel ismerem a világképüket.
jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Én is többnyire ellenzéki médiumokat követek, 444, HVG, Telex. Az Infostart-ot szoktam még nézni, ami szerintem középen áll.
jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén szólva nem tudom, mi van a fenti "híroldalakon", életemben nem kattintottam rájuk. Néhány cikket elolvasok néha a mandin, 444-en, vadakon, stb. Nem tudom, miért olvassák ezeket az emberek. Minden fent van a kurucon, amit legalább nem a cionista háttérhatalom irányít, pl. az izraeli népirtásról nem azt írják, hogy Izrael hősiesen megvédi magát a kiirtandó araboktól.
jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!