Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik a legbefolyásosabb emberek...

Kik a legbefolyásosabb emberek világszerte?

Figyelt kérdés
jan. 6. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én
jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
BlackRock
jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Te többen vagytok 6 ökör ?
jan. 6. 17:42
 4/13 A kérdező kommentje:

2.

Nekik kik a vezető tagjaik?

jan. 6. 17:43
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Orbán Viktor
jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Rockefeller család, Rotshield család, Al Nahyan család, Walton család, Mars család, Al Thani család, Al Saud család


Talán hozzá lehetne venni Elon Muskot, Jeff Bezost meg a többi milliárdost, de nekik nincs számottevő vagyonuk a fentiekhez képest, és nem is olyan széleskörűen érintenek mindent, mint mondjuk egy mars család aki a világ majdnem összes cukorkáját, édességét gyártja, vagy a Rotshieldek akik az évszázadok alatt milliárd vagy trillió dollárokat harácsoltak el.


Ugyan csak "talán" kategória a különböző uralkodói családok (brit, spanyol, holland), ugyanis az ő vagyonukat is csak becsülni lehet, de tekintve hogy milyen régóta fennállnak, és mennyi pénzt gyűjtöttek össze az évszázadok alatt, simán lehetnének a topban.


Ha meg feltételezzük, hogy a fent említettek csak süttetik a hasukat, golfozgatnak és nyaralnak, de nem szólnak bele a politikába, akkor a legbefolyásosabb emberek természetesen a politikusok: Macron, Biden, Scholz, Putin, Xi Jinping, Modi

jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6.

Sorold fel azt a 8 alapítót akik létrehozták név szerint

jan. 6. 17:54
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 mármint mit hoztak létre? Kapásból a fent említett 3 család egyben arab uralkodócsalád is egyben. Fogalmam sincs ki volt az első saudi vagy quatari király. Meg nagyon értelme sincs sorolni hogy "kik alapították a családot", mert azok akik a gazdagságra szert tettek, már halottak. A Rotshieldek már vagy 200 éve ilyen gazdagok. Régen is bankár család voltak, és ha jól tudom még a Napóleoni időkben sikkasztották a vagyonuk alapját egy francia banktól
jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8.

8 alapítója van a black rocknak, nem családok!

Mi a nevük?

jan. 6. 18:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit tudom én fejből. Nem én írtam a black rockot, de egy gyors google keresés biztos kidobja az alapítókat
jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!