Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik voltak rajta az Epstein...

Kik voltak rajta az Epstein listán és mit követtek el(feltehetően)?

Figyelt kérdés
jan. 7. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
A listán olyanok voltak rajta, akik repültek a gépén. Ebből több nem derül ki, de gyanúra és további nyomozásra adott esetben adhat okot.
jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Sokan rajta voltak.


A lista meg annyiból áll, hogy Epstein azt állította, ismerte ezeket a hírességeket, és ezt is másodkézből tudjuk. Ennyi.

Egy rakás név felmerült Michael JAcksontól Stephen Hawkingig, és a világon semmi okunk arra, hogy pusztán ez alapján bármit rosszat tettek volna (de még az is kétséges, hogy Epstein tényleg ismerte őket, és nem csak hencegett).

jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Putin Vladimir minden magyarok örökös cárja.
jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül halt meg a csávó különös körülmények között. Nyilván sok híres embernek árthatott volna, ha kinyitja a száját. Úgyhogy bármilyen név merül fel vele egy kontextusban én a legrosszabbat is el tudom képzelni azokról az emberekről.
jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
A világ leggazdagabb embereinek jó része. Sokan közülül pedofilok (voltak). A már említett Michael Jackson biztosan az volt.
jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amúgy ez nagyon durva. Már azt se értettem, amikor a gyökér Tarantino gyerektalpakat mutogat a filmjeiben.

Sok elmebeteg szar házi.

jan. 7. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Mi a nagyon durva? Meg kaptad a pontos választ, hogy ezek csak nevek, amikkel Epstein kérkedett, nem kuncsaftok.
jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!