Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki tartja felháborítónak hogy...

Ki tartja felháborítónak hogy a tanárok szombaton tünetetni fognak a fizetés emelés miatt mi közben a kormány 30%-al emelték a béreket?

Figyelt kérdés
Nagyon hálátlanok a baloldal biztatja őket erre a hülyeségre.

jan. 12. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Én nem. Támogatom a tanárokat helyesen járnak el.
jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem már a kutyát nem érdeklik.
jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Szegény szerencsétlen kérdezőnek fogalma sincs, hogy nem azért tüntetnek. De hát hogy is értené, neki ezt mondták és kész.


Hát igen, vannak, kik azt hiszik, a pénz minden. Barátom, megfeszítenek és míg élsz tömik tele a zsebeidet pénzzel. Te persze boldog leszel, hogy gazdagon szenvedsz és halsz. Képzeld, vannak, akik szeretnék, ha a munka öröm lenne, és tudják is, hogy lenne az. De azt már nem lehet, a végén még lenne haszna az iskolának.

jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván troll kérdés, de azt kívánom neked is 30 éven keresztül kelljen omladozó falusi iskolákban bicskával iskolába járó gyerekeket havi 250 nettóért tanítani.
jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%

jujuj, szegény tanárocskák, otthon cumiztak a covid alatt online, végén megsajnálom őket.

Azért emlékeim szerint annyira nem törték sz.rrá magukat, de ez is csak a liberók vonaglása, hogy csakazértis.

Tehetne a fidesz bármit, ezek a szerencsétlen nyomorékok akkor is pattognának.

jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

5, Én homo fiz ba dolgozom és nem tudom szarrá magam, kevesebb a munkám, több a szabadidőm, és mégis többet keresek… engem nem szidsz ? :)

Nem tudom megérteni miért kell a tanároktól sajnálni a pénzt. De valószínűleg nincsenek gyerekeid, vagy ha vannak akkor nagy ívben lesarod őket. Jóvanazúgy, a gyárban lesz hely

jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 te vagy a példa rá, hogy nem működik a magyar oktatás. Ehhez meg az alacsony béreknek amik következtében 0 verseny uralkodik a szférában, nyilván semmi köze (állítják a hozzád hasonlók). Ráadásul ez egy ördögi kör, a sz@r oktatás hülyéket nevel, a hülyék meg sz@rnak az oktatás helyzetére.
jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"a hülyék meg sz@rnak az oktatás helyzetére."


Inkább örülnek, ha szar az oktatás.

Más is legyen hülye, ne csak ők...


"dögöljön meg a szomszéd tehene is"

jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom kinek emeltek 30%-ot.

Van tanár ismerősöm, azt mondta, hogy a minimumfizetést emelték.

A kezdők ugyanannyit kapnak, mint aki évtizedek óta dolgozik.


Mondjuk eddig sem volt nagy előrehaladási lehetőség a fizetésben, de azért demotiváló lehet, hogy szart sem a fizetésnél nem számít a több évtizedes tapasztalat.

jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel a legtöbb tanár inkompetens barom én még ezt a fizetést is sokallom"

És azt akarod, hogy ez ne is változzon?


Szarból nem lehet várat építeni, ahogy az esetedben is láthatjuk.


Minél nagyobb a fizetés, annál többen tanulnak tanárnak, és minél többen vannak, annál jobban lehet belőlük választani.


Most egy tanár akkor is el fog tudni helyezkedni, ha nem tud beszélni, mert hiány van, de ha sok jelentkező lenne a tanári állásokra, akkor csak a jókat vennék fel.

jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!