Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok ügyfélkapu...

Miért nem tudok ügyfélkapu regisztrálásra időpontot foglalni?

Figyelt kérdés
Jelszó-problémák állnak fent, és úk ügyfélkaput kell csinálnom sürgősen. Viszont nem számít, hány különböző kerületben és mennyi napon keresnék időpontot, egyszer sem képes a rendszer találni nekem. Ennyire tömve lennének a kormányablakok vagy mi a probléma?

febr. 3. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Menj be időpont nélkül
febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Bizti nem, arra rögtön szokott lenni időpont. Ha nem boldogulsz, hívd a 1818-at, 0-24-ben fogadják a hívást, kb 3 perc alatt letudod a foglalást.

De mi a probléma? Csak a jelszót felejtetted el?

febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen felesleges az időpont foglalás, besétálsz valamelyik útbaesőbe és elintézed. Valószínűleg már most több időt eltöltöttél az időpontfoglalással, mint amennyit várakozni fogsz foglalás nélkül.
febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én eddig lazán tudtam mindig ügyfélkapu nélkül időpontot foglalni.
febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell foglalni! Menj be, azt annyi! Az időpontfoglalós felület is szar, köze nincs a valósághoz. Múltkor útlevelet akartam csináltatni, az időpont foglaló szerint 2 hónap múlva lett volna egy üres időszelet.

Bementem, 10 perc várakozás után 5 perc alatt megigényeltem...

Többé nem is próbálok időpontot foglalni.

febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A felkínált első budapesti kormányablakban már holnaputánra van egy csomó szabad időpont: [link]

Mint látszik, „Névtelen felhasználó”-ként, ügyfélkapus bejelentkezés nélkül.

febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!