Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit csinálnál Novák Katalinnal...

Mit csinálnál Novák Katalinnal és K. Endrével?

Figyelt kérdés
febr. 9. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Katalinnal szexelnék, Endrével elbeszélgetnék.
febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem érzitek nevetségesnek, hogy a kegyelmi kérvényt nem olvastátok, nem tudjátok miről döntött Katika (már ha egyáltalán ő döntött), 3-4 sor "érdemi" infó alapján akarjátok eldönteni, hogy K. Endre mire érdemes. Igazából a többségnek még az a kevéske infó se fontos, épp elég hogy ezzel lehet ütni a Fideszt.
febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Biztos forrásból tudom, hogy K.Endre feltalált egy tiszta és olcsó végtelen energiaforrást, de csak akkor juthat az ország kezére, ha kiengedik a börtönből. Most, hogy ez megtörtént, végre fellendülhet az ország!


Erre ti meg vissza akarjátok küldeni? Pedig megmenthetné az emberiséget, nem lenne több éhezés, környezetszennyezés!

febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Börtönbe mindkettővel. De az se lenne baj, ha kölcsönkérnénk néhány guillotinet.
febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
#3 mivel kb az egész titkosított (jó fideszes szokáshoz híven), így én egyáltalán nem érzem nevetségesnek, h az alapján ítélem meg az ügyet, ami nyilvános.
febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem csak kérdéseim vannak, mert fogalmam sincs az ügy részleteiről. Miért kapott kegyelmet az illető? Valóban tudta, hogy miket követ el a felettese? Vagy nem tudta elképzelni róla, és tényleg hitt az ártatlanságában, ezért kiállt mellette? Szerintem ez nagyon nem mindegy.
febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
6: Nyilván nehéz ellenállni a főnököd "kérésének", hogy tegyél ezt meg azt.
febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Mindkettő mehet szépen börtönbe.
febr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Semmit.
febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!