Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyar Péter poszjának lesz...

Magyar Péter poszjának lesz következménye?

Figyelt kérdés

Ezt posztolta, miután lemondó tt Novák:


Sokáig hittem egy ideában, a nemzeti, szuverén, polgári Magyarországban és sok évig próbáltam a magam szerény eszközeivel hozzájárulni ahhoz, hogy ez megvalósuljon. De az utóbbi évek során szép lassan és ma végképp rá kellett jönnöm, hogy mindez valóban csak egy politikai termék, egy cukormáz, ami csupán két célt szolgál, a hatalomgyár működésének elfedését és az irdatlan mértékű vagyonok megszerzését.


Hiszem, hogy Magyarország nem a Rogán Antalok, nem az oligarchák és még csak nem is pár befolyásos család országa, hanem a Hunyadi Jánosok, Széchenyi Istvánok, Semmelweis Ignácok, Bethlen Istvánok, Radnóti Miklósok, Slachta Margitok, Márai Sándorok, az 56-os szabadságharcosok, a Ludas Matyik és minden jóravaló magyar hazája.


12 éves korom óta a fülembe csengenek az első szabadon választott miniszterelnökünk szavai: »Én szolgálok, és addig szolgálok, amíg a nemzetnek haszna van belőle. Teszem, amíg tudom.«”


Lesz ennek következménye?


febr. 11. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Semmi érdemi, majd dolgozik tovább a privát szférában.
febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Eddig azt sem tudtam,hogy ő kicsoda.Gondolom nem lesznek megélhetési gondjai,eddig sem voltak.
febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Kiderül róla, hogy sorosista migránssimogató gender-propaganda-ügynök. Egyébként semmi.
febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Persze. Majd véletlenül kiesik ő is egy ablakon.
febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Volt egy megállapodás váláskor, hogy jólfizető pozíciókat kap, cserébe kussol és nem ássa alá az exneje pozícióját. A lemondással ez a megállapodás érvényét vesztette, tehát most már kinyithatja a száját.
febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

És ez így igaz, akkor eddig vak volt, eddig minden oké volt rendszer szinten?..

Vagy fordítva, mitől " világosodott" meg hirtelen???

Gyanús, hogy eddig minden oké, aminek ő is részese volt,most hirtelen apokalipszis ...

Gyanús ...

febr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy eddig volt veszteni valója de már nincs.
febr. 11. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
#7 Veszteni valója mindíg lehet, ld. putyini oligarhák. De ahhoz biztos köze van, hogy most már nincs az exneje abban a pozícióban.
febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Nixon (1995) melyet Antoni Hopkins alakít, és vietnami háborúról kérdezik a fiatalok:

- Maga sem tudja megállítani a vadálatot?!

- De, képes vagyok kordában tartani, fékezni, lassítani, megszelídíteni. Állatidomár vagyok oroszlánszelídítő.



Utána Nixon (Antont Hopkins) az mondja a kabinetfőnökének.

- Egy 19 éves lány megértette, amihez nekem 30 év kellett. Vadállatnak nevezte! Vadállatnak!

febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!