Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ha egy...

Mi a véleményetek, ha egy bizonyos szélső radikális csoport szervezésében, háború(k) elleni tüntetést szerveznének egész Európában?

Figyelt kérdés

Miért is?


* Az elszabadult többrétű válsághelyzet és infláció miatt

* A magas és sokszor elviselhetetlen élelmiszer és energiaválság miatt

* A közömbösség, utálat, gyűlöletkeltés és marginalizálódás miatt

* Az ebből folyamatosan továbbfejlődő,súlyos politikai elnyomást és összeférhetetlenséget éltető és bevezető társadalmi magatartás miatt

* Az ebből fakadó burkolt nyomásgyakorlás és ellenszenves viselkedési formák következtében


Ki az aki egyet értene közületek egy háborúk elleni tüntetéssel, mert hogy az Európai parlament képtelen uralni a helyzetet és megfékezni és érdemi béketárgyalást kezdeményezi és megszervezni ebben az ügyben, az már szinte teljesen bebizonyosodott. Szerintetek hogy lehetne véget teremteni ezeknek a háborús helyzeteknek és hogyan lehetne több millió polgárosultunkat kivinni az utcára tüntetni egész Európa szerte? Mert hogy ebből a háborús helyzetekből minden látszik, csak éppen a vége nem az biztos. Szerintetek mit lehetne tenni és mennyire tartjátok jónak és elfogadhatónak, ha egy ilyen óriási tömegmegmozdulást megszerveznének úgy, hogy ebben a béke párti politikát képviselő pártok is részt vennének a vezetőikkel együtt. Orbánnak, vagy Gyurcsánynak pl érdeke lenne, ha kimenne pl ha csak Magyarországot vesszük alapul,több millió ember az utcára lázadni ebben az ügyben? Mi történne szerintetek, el tudnánk érni ennyien valamit, ha ezt ki lehet vitelezni valahogy és ha igen hogyan?


Mi erről a véleményetek összességében. Konkrét és érdemi hozzászólásokat szeretnék kapni, ha lehet kerüljétek az egymondatos válaszokat, mert abból senki sem fog megérteni semmit szerintem.



#Európa #politika #lázadás #béketárgyalás #háború, béke, tüntetés, megmozdulás
febr. 17. 23:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

HaHa! Elvagytok ti tévedve öcsém.

Tudod mikor fog kimenni ennyi ember az utcára.Amikor a pina dalol kedveskéim.

Ha csak Magyarországot nézzük több mint 7 millió jómódú ember él ebben az országban, annak is a fele külföldi származású.

Valamelyik családtagja akkor volt igazi Magyar, amikor a Rózsi néni egy kézzel összefogdossa a fecskéket merev részegen a faluban.Semmi sem az aminek látszik faszikáim.

A többi pedig olyan csóró szerencsétlen éhbérből élnek,azok befogják szépen csőstül a pofájukat és hallgatnak mint a sír.

Tele van ez az ország átmosott agyú balfácánokkal, gyáva szarzsákokkal.A kemény magot már rég összefogdosta a jard és bebörtönözték.Gyújtogatás, balta, lőfegyver, lázadás, miegymás????? Hol élsz te.Ez nem a vadnyugat.Egy lehugyozott pálinkás üveget nem mernek széttörni a villanyoszlopon beállítva és mérgükben sem, nemhogy felgyújtani a várost.Tényleg agyamentség még a gondolat is,semmi értelme Háború ellen tüntetni.Háború háborút szül.Kitörne a világháború aztán nézhettek, főleg sírhattok.Az oroszok nagyon brutális és kemény emberek. Szétbombáznának minden Európában két perc alatt ha ellenük fordulunk.A kő kövön nem maradna semmi.Náluk nem úgy működnek az emberjogi törvények ahogy ti gondoljátok.A saját anyjukat képesek családostul kiirtani, ha nincs meg az összhang a vodkázáshoz.Ne húzzatok újat ezekkel a népekkel, mert úgy rábasztok hogy egy életre megemlegeti mindenki.Rosszabbak és kegyetlenebbek tudnak lenni bizonyos helyzetben, főleg ha veszélyben érzik magukat, mint a fanatikus iszlám arab népcsoportok.Úgy felrobbantanak mindent,hogy még a csatornában is kiégnek a patkányok.Volt részem találkozni a kegyetlenségükkel a II. világháborúban.Porig aláznának Európát az biztos

febr. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na persze! Miért maga hány éves, száz? Nem vagyok bexari alak,mint egyesek.Voltam katona is.Sőt részt vettem a Délszláv háborúban is ha már itt tartunk.Nekem nem kell kétszer mondani sem azt hogy löjj, sem azt hogy ölj.Sokszor teljesítettem megrázó parancsokat és mocskosul bosszant,hogy elk@rvult ez a tetves világ.Ha meg kell dögleni akkor meg kell,de azt hagyni hogy kisemmizzenek bennünket és minden mocskos balkáni ország és más nagyhatalmak a fejünkre nőjenek és a multik úgy táncoltassanak bennünket ahogy ők akarják,azt a legkevésbé kellene hagyni és elfogadni.Lexarom hogy kik és milyen emberek élnek ebben az országban és Európában és ki kicsoda, de egyet tudok hogy beszari semmirekellő népség,akik hagyják magukat megvezetni és túráztatni a politikai pártok, nagyhatalmak és hatóságok árnyékában.Remélem kifog törni a III.világháború és úgy szétkapnak mindent itt Európában, mint floki a lábtörlőt.Az emberiség már megérett a szánalmas viselkedésével egy totális háborúra.Teljesen mindegy hogy ki megy tüntetni, ki nem, ezt sem Európa, sem más országok nem fogják megúszni szárazon a következményeit sem a jövőben.Az életet egyeseknek más sikerült roppantul ügyesen és pofátlanul ellehetetleníteni és átformálni emberek gondolkodását és érték ítéletét,de az enyémet nem fogják az biztos.Inkább meghalok büszkén,vagy úgy szétb@xok mindent hogy az ég beleremeg, de engem max csak holtan fognak elszállítani bárhová is, élve biztos nem!!!! Én baxxok a kormányra, az alattomos rendszerre és arra, hogy ti itt mit csináltok,azt viszont tudom hogy én mit fogok csinálni.Hogy abban semmi köszönet nem lesz az biztos.Még hallani fogtok rólam,vagy rólunk és lesz itt olyan fejhullás,hogy a Texasi láncfűrészes is bokáig összefosná magát,ha még élne!! Rohadt tetves mocskos és szarf@sz@ világ lett ebből az elmúlt 1 évtizedben,nem más és a hulladékoknak a szemétdombon a helye, nem az utcán, de nem is piactéren.
febr. 18. 03:53
 13/13 anonim ***** válasza:

Veszedelmes örült fickó vagy minden értelemben véve. 😂 🤬

Egy dologban van csak igazad,hogy tenni kellene valamit

DE nem így és főleg nem ebben a vérlázító stílusban,

mert ezzel csak ellenségeket és gyűlölködőket szerezhetsz magaddal szemben

NEM Mást!

A mai emberek nincsenek hozzászokva ehhez a stílushoz még akkor sem, ha a múlt rendszerben nőttek fel.Sokuk már nem is él, vagy szétmosták a búráját.

Viszont ismerek régi arcokat,akik kaphatók ezekre túl a negyvenen.Tudnának aprítani a népet,de ahhoz vezéregyéniségként kellene hogy tiszteljenek téged és ezt ki kellene vívnod magadnak.


Majd lesz ahogy lesz, de hogy te sem fogod sem egyedül, sem másokkal megváltani a világot az biztos !

Ez a világ egyébként valóban úgy szar ahogy van és nem is lesz jobb soha.

Tesznek róla elegen,sőt valahol sajnos te is!Meg kell hagyni észveszejtően durva, lázadó, brutális körmönfont, radikális,eszelős szöveged észjárásod lehet.


Veszélyes vagy érzem,annak ellenére,hogy soha sem találkoztam veled.De érzem,mert tanultnak és megfontoltnak tűnsz így a szövegedből.Szerintem ha máshogy kezelnéd és közelítenéd meg a dolgokat,akár még több sikert is elérhetnél az emberek gondolkodásmódjának hajlításán.Jól fontold meg ezt amit írtam!Lehetne belőled valaki,vagy talán nálunknál is több eszed van,de egy biztos hogy nagy hatásvadász vagy,mert kinyitottad néhány ember zsebében a bicskát.

Ez persze rossz, de jó is.

Neked ez a véleményed, másoknak pedig más.

Ezért nem leszünk soha sem jó barátok, tisztelettudó embertársak.

Ezek a mai generációs emberek már biztosan nem!!!A neveltetés és az életszemlélet sem jó.

A hozzáállásról no komment.

Nem fogsz megértésre találni és szimpatizánsokra sem.

Szerintem feleslegesen dühöngsz és lázítod a népet.

Ezek leszarnak már mindent.Semmi nem érdekli őket,

csak önmaguk a szűk környezetük napi élete és tengődése.

Ennyi 4

febr. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!