Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi vár arra aki huszonéves...

Mi vár arra aki huszonéves kora elején börtönbe megy?

Figyelt kérdés

Jó képességű, huszonévei elején. Nagyösszegű erőszakos lopás miatt kapott egy ismerősőm pár év letöltendőt. Sokkoló volt. Milyen kilátásai vannak ezek után egy fiatalon szabadultnak?

Minden barát elfordult tőle stb

(nem nem én vagyok, hanem csak megdöbbentett hogy volt képes így elcseszni az életét)



febr. 23. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

DK-s szabad tudni, hogy miért, hol és mennyit ültél?

köszi

febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 DK-s ***** válasza:
82%

#11-nek:


Pfff ...


Hosszú történet. 18 és 30 éves korom között, szó szerint többet voltam sitten mint szabadlábon.


Hétköznapian fogalmazva betörő voltam, és csaló.


Betörőként a multikra, azon belül is a SPAR-okra specializáltam magam, csalóként pedig jogosulatlan áruhitel-kölcsönöket intéztem, illetve bármit ami iratok meghamisításával pénzt hozhatott. Tehát nem a "kisemberek" voltak a célpontjaim.


A "hol"-ra sincs egyszavas válasz, gondolom ezt már sejted. 🤣


Pécs, Szekszárd, Sándorháza, Bernátkút, Budapest Kozma utca 13, Budapest Maglódi út 129.


Összesen 6 év, 9 hónap.

febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!