Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Örülnétek egy ilyen ukrán-oros...

Örülnétek egy ilyen ukrán-orosz háború lezárásnak?

Figyelt kérdés
Békét köt a 2 fél. A térkép pedig így nézne ki: [link]
febr. 28. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Baloldali, liberális vagyok. Örülnék neki.
Baloldali, liberális vagyok. Nem örülnék neki.
Jobboldaliként örülnék neki.
Jobboldaliként nem örülnék neki.
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék ha megegyeznének és anbhagynák.
febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Hülyeség, a lengyelek miért kapnának területet?

Ők egyébként abszolút az ukránok oldalán állnak, nem olyan hullarabló mentalitásúak, mint sokan nálunk, akik abban reménykednek, hogy Putyin totálisan győz, és mint valami alamizsnát a nyalásért, odaadja nekünk Kárpátalját.

febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

2# Most tételezzük fel előállna egy olyan helyzet, hogy az oroszok olyan szinten áttörik az ukrán vonalakat, hogy semmi esély már, viszont nem akarnak hosszú véres ostromokat és küldenének egy olyan ajánlatot hogy vagy egy ilyen felosztás vagy a teljes megszállás. Ebben az esetben el lehet ezt fogadni és szerintem a NATO elfogadná.

Mondjuk ez úgy nézne ki inkább hogy se Magyarország, se Lengyelország nem kapna területeket.

febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Tök mindegy, hogy hogy osztoszkodnak, csak hagyják abba.
febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nem. Ha ez a térkép, egy dátummal elterjedne, az uniós államokhoz kerülő részek népsűrűsége hirtelen Tokio szintjére ugrana. Mi a francot kezdenénk 2-3-4 millio ukránnal ?
febr. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!