Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit fognak szólni a liberáliso...

Mit fognak szólni a liberálisok, amikor elbukik a kedvenc nemzetük, az ukrán?

Figyelt kérdés
Nagyon megindult az orosz hadsereg. Ukrán tisztviselők attól tartanak, hogy nyárra összeomolhat a védelem.
márc. 1. 10:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Én félek. Folyamatosan fenyeget minket Putyin, úgyhogy egy orosz győzelem esetén, lépés van.
márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 hájaaa ***** válasza:
95%

"Nem kell elhúzni. Az oroszoknak mi nem vagyunk célpontok"


Épp most nem, de holnap már igen, ezért is utálja mindenki ezt a putyinkutyát mert bármikor lehetsz az ellensége, még indok sem kell. Igazi kgb-s felfogás

márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A nyugat is készül az összecsapásra:

Németország 5 ezer katonát küld hosszú évekre Litvániába, mert ott tudnak áttörni az oroszok Kalinyingrádhoz: https://www.youtube.com/watch?v=Wz-kg7I4xlY


Ha annyira utáljátok az oroszokat, akkor miért a menekülésen jár az eszetek? Fogjatok fegyvert, ha eljön az idő. Levezethetitek a dühötöket az "orkokon".

márc. 1. 10:18
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Én a nyugat vagyok, egyszemélyben, de én nem készülök összecsapni. Én arra készülök, hogy a ruszkik meg fognak engem támadni.
márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
#13 Nyugodt lehetsz, én nem fogok menekülni hanem várom az orkokat.
márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%

Melyik fogyatékos örülne neki ha ütközőzóna lennénk az oroszok és a nato között?


Amúgy is utál minket mindenki szóval biztos itt akarnának harcolni más országok helyett.


Idióta kérdező és a bandája, a saját hazájának akar rosszat.

márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%
A NER-kegyenceken kívül senki nem támogatja az oroszokat, és szerintem ők maguk sem tudják, hogy miért állnak ki az oroszok mellett.
márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
93%
#17 Mert a vérük kötelezi őket. Orosz felmenőkkel rendelkeznek.
márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
36%
Egy magyar embernek miért lenne a kedvenc nemzete az ukrán?
márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azt még nem tudom, hogy akkor mit fogok gondolni, de azt igen, hogy Orbán jól felnyomott téged Putyin hátsójában.
márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!