Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A 4iG pont most vezet be...

A 4iG pont most vezet be ügyfélelégedettség-méréseket a Diginél, miután leépítette az egész Digit?

Figyelt kérdés

[link]


TV akadozik sokszor, internet lecsatlakozik időnként, Digi mobil lassú, egyedül a vezetékes telefon jó.


Azt akarják, hogy mindenki 1 csillagra értékelje a Digit?



#internet #tévé #One #Digi #Digi Mobil #ügyfélelégedettség-mérések
márc. 1. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nyugalom!

:)

Amikor több a negatív rögzített ív, akkor még "megkérdeznek" + 1000 ügyfelet és azután átlagolnak hogy a többség semleges vagy pozitív.

márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezért fogok váltani hiába olcsó a Digi ha 💩 régen nem ilyen volt.
márc. 1. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát kedves barátom... :)

Magyarországon már nagyon "nehéz" váltani.

A "T" kivételével mind ugyanaz a "szolgáltató".

Ha a környezetetben NINCSEN sok "T" ügyfél, de elérhető a szolgáltatás optimálisan-értsd, nem 600 méterre van egy doboz...-, akkor talán lesz különbség a régi sz@rtól.

márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, Telekomra tervezek váltani, ők legalább egyszerre emelték márciustól a mobilnetet + tv, internet, vezetékes telefont.

Nem úgy mint a Digi, egyiket márciusban, többit májusban, hogy többet tudjanak emelni.

A Telekom drágább de ár-érték arányban olcsóbb.

márc. 1. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 A magyar fostanal is valahogy igy csinaljak... es csak olyan iranyitot kerdesekkel ugy kerdeznek ra, hogy a problemas dolgokat veletenul se ertekelhesd a csomagszallitas utan. Na es megjegyzes mezo sincsen. Ha pedig az ugyintezo valaszol emailben, akkor csak akkor kapok kerdoivet a munkavegzeserol, ha epp nem panaszt tettem. :DD
márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*iranyitott kerdesekkel
márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már most drágább a DIGI a Telekomhoz képest! És erre még májusban árat emel! A DIGI FTTH internetje jelenleg 6190 Ft/hó míg a Telekom internetje 3646 Ft/hó!
márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 Nekem pl nem, meg mindig a 2019es dijcsomagom van, mert idoben kotottem husegidot... most amikor lemondtam volna a TVt, az ugyintezovel megallapitottuk, hogy ne mondjam le a 3 in 1 dijcsomagot, mert a 2024es aron onmagaban a net dragabb lenne, mint most igy egyutr a 3 szolgaltatas, ami 6000 ft nekem tovabbra is!!!
márc. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!