Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vannak rémtörténeteitek a...

Vannak rémtörténeteitek a lepusztult állami eü-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az enyém 2006-ban történt és azóta be nem tettem a lábam állami eübe.


Beutaltak egy budapesti kórházba bölcsességfog kivételre. Egy adjunktus asszonyhoz kerültem, aki

1. szétverte az álkapcsom + 2. kaptam egy kórházi fertőzést is valamilyen nem megfelelően fertőtlenített véső eszközöktől. Szóval részleges szájzárral és feldagadt arccal szenvedtem, majd magánrendelésen hozott rendbe egy aranyos fogorvos.

Na utána én soha többé nem mentem államiba, annyira durva volt!

Életem legrosszabb fájdalma volt!


Nem tudom most mi a helyzet államban, de gondolom semmi jó, viszont most már magánban sincs csak egy hónapra időpont sajnos :(



márc. 9. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nincs, itt minden jól működik és tökéletes. Legalábbis ha 60IQ-m lenne, vidéken élnék, nem lenne se munkám se fogaim és fidesz szavazó lennék akkor így gondolnám.
márc. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként most hogy mondod, egyik munkatársamnak szívgyulladása lett állami fogorvos után, meg ha jól emlékszem egy apró agyvérzése is.
márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Nekem csak olyan volt, hogy a törött lábujjammal 7 órát várakoztam a traumán.


A legröhejesebb az volt, amikor este 8-kor át kellett menni az épület másik végén lévő rendelőbe és a 3-4 órája várakozó sérült emberek elkezdtek végigbicegni az épületen.

márc. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
11 éve végbéltükrözésre reggel 8-ra volt időpontom,aztán délután 17 órakor hívtak csak be.
márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A szembe lévő szomszéd nénit, a házban lakó kardiológus főorvos, levitte sétálni, mikor rosszul lett. Azt mondta, hogy csak friss levegőre van szüksége. Anyu közben mondta, hogy ez nem normális, kihívta a mentőt. Agyvérzés....!

Ez még csak eszembe jutott, hogy akkoris milyen orvosok voltak.....Az illető nyugdíjasként a mai napig praktizál....

márc. 10. 00:14
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy egy kérdés: pontosan mi célt szolgál, hogy gyűjtjük a rémtörténeteket? Mire jó, hogy szándékosan kognitív torzításba visszük magunkat?


Nekem is van kellemetlen tapasztalatom bőven, meg van pozitív is, szintén bőséggel. Sőt: az államiban is van mindkettő. Akkor csak az egyiket mondjam el?

márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Sőt: az államiban is van mindkettő."


Bocsánat, azt akartam írni, hogy a magánban is volt negatív tapasztalatom, nem is egy.

márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!