Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek a kapitalizmus...

HunLo kérdése:

Szerintetek a kapitalizmus megfog bukni világszinten és ha igen mi fog utána jönni?

Figyelt kérdés

márc. 30. 08:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

,,n már abban sem vagyok biztos ,hogy van-e még olyan ,hogy magyar nemzet ,mert semmi öszetartás nincs a magyarok között.És én szerintem ennek köze van a kapitalizmushoz is"

Hogy ha ennek az oka nem is a kapitalizmus ,de minden esetre rárak még legalább 1-2-3 lapátnyit.

ápr. 2. 16:27
 22/24 A kérdező kommentje:

,,Én már abban sem vagyok biztos ,hogy van-e még olyan ,hogy magyar nemzet ,mert semmi öszetartás nincs a magyarok között"


,,Hogy ha ennek az oka nem is a kapitalizmus ,de minden esetre rárak még legalább 1-2-3 lapátnyit"


Ha még az lenne a baj ,hogy nincs a nemzet hiánya végett a magyarok között összetartás még talán az lenne a kisebbik baj ,de úgy ,hogy közben a társadalom osztályokra van szakadva(értelmes,gazdag;szegény,ostoba) és ezek próbálják elnyomni,meggyalázni,alárakni valamit a másiknak az a nagyobbik baj.

ápr. 2. 16:33
 23/24 anonim ***** válasza:
Az arabok fognak uralkodni Európában is.
ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A meg fog bukni három szóba írandó,mert nem a megfog tartozik össze, hanem a megbukni, megbukik. A fog csak segédige.
ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!