Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miről szól Puzsér Róbert...

Miről szól Puzsér Róbert legújabb videója, a hitvallásáról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tartom magam buta embernek, de nekem nem jött át hogy azon kívűl hogy a könyvét reklámozza, ez miről szól. Azért kérdezem, mert a kommentekbe beleolvasva olyan mintha 2 külön videót néztem volna én és a kommentelők, vagy mintha 10x többről beszélnének mint ami a videóba volt… nem tudom mivan

lehet csak nem ismerem eléggé puzsért



ápr. 1. 21:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, nem a legújabb videója
ápr. 1. 21:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Puzsér írt egy ilyen spirituális, lélekvándorlós jellegű könyvet.

Csak ezekkel a buddhista nézetekkel az a baj, hogy nem lehet vallás, ha alapból embertől származnak és rettentő sok féle változata van, felekezettől függően.


Nem mehetünk el a vallások mellett, hogy mindegyik hülyeség, meg a "racionális ember nem hisz". Ha kicsit kinyitod a szemed akkor láthatod, hogy rengeteg olyan dolog van a világon amit nem magyarázhatsz annyival, hogy véletlen. Pont, hogy a racionális ember hívő a szűk látókörű meg nem.

ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem megvan a könyv,és már több mint a felét elolvastam. Szerintem érdekes ,ritkán kimondott igazságok és elgondolkodtató fejtegetések vannak benne. De ő elmondta,meg le is írta,h ez egy teljesen szubjektív könyv,ami nem tudományos értekezés, hanem inkább olyan mint a képes biblia, olyasmire hívja fel a figyelmet,amire bárki más mindentől függetlenül rájöhet, ha elgondolkodik a világ dolgairól.

Sokaknak viszont jobbról balról is szúrja a szemét ez a cím,h "metafizika",mert több áltudományos kurzus is szeretné magának kisajátítani ezt a szót és most úgy érzik, Puzsér beleköpött a levesükbe, vagy lerántja róluk a leplet,h a metafizika sokkal többet jelent annál, mint amire beskatulyázták egyesek.

ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!