Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok olcsó rabszolgák?

A magyarok olcsó rabszolgák?

Figyelt kérdés

[link]



"feltéve, hogy tudnak igazolni legalább 40 évnyi szolgálati időt"


ápr. 6. 06:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Én pl nem. Te miért tartod magad annak?
ápr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amikor erre gondoltam legutoljára évekkel ezelőtt. A bicajom lapos lett, így gyalogolnom kellett be a boltba. Az úton mentem és belegonoltam ebbe a rabszolgaságba, majd arra eszméltem a pofámba spriccel a viz, mintha pohár vízzel öntöttek volna le. Egy autó és egy nagy pocsolya volt a bűnös. Akkor világosodtam meg, haragudnom kellett volna, ordíbálni, de leginkább figyelni az útat, hogy mi zajlik körülöttem, és akkor észreveszek az autót és a pocsolyát.

Szóval, ha rabszolgaként gondolsz magadra a környezeted is átnéz rajtad, és semmibe néz, átmegy az autóval a pocsolyán, és nem érdekli, ha csupa víz leszel.

ápr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen, a nők40-hez 40 év szolgálati idő kell. Ebből nem következik sem az, hogy olcsók, sem az, hogy rabszolgák lennénk.
ápr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Menj be valamelyik gyárba. 95%-ban MAGYAR emberek dolgoznak (gürcölnek mint a robotok) aprópénzért.


Nyugat európához képest a magyarok olcsó rabszolgák.

ápr. 6. 07:34
 5/13 A kérdező kommentje:

Szóval, ha rabszolgaként gondolsz magadra"


Magamra nem.

ápr. 6. 07:35
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Többség igen.
ápr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A nőket azért nem irigylem.

40 évet kell igazolni, tehát ha 20 éves korától folyamatosan (!) dolgozott aztán 60 éves körül mehet nyugdíjba.

Kérdező tudod milyen rengeteg a 40 évnyi folyamatos munka?

Szó szerint az élete a munkával telt el.

ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes kérdés... A fizukat leszámítva más országban talán nem dolgoznak az emberek? De. Más, de civilizált országokban szerintem nem feltétlen kezdi az ember máris egy snapsszal a reggelt. A magyarok nagytöbbsége igen.

Talán ez is közbejátszik, hogy:

"A magyarok élnek az egyik legkevesebb időt nyugdíjasként Európában".

Nem csak a pénz a meghatározó, hogyan b*a el az életét a magyar.

ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Valójában a pénz amit a magyar rabszolga gyárakban fizetnek csak az életben maradáshoz elég.


Ezt úgy hívják hogy rabszolgaság. Ezek tények.

ápr. 6. 08:24
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

7: Na várjunk csak, a férfiaknál ez ugyanígy van, csak ők szülni sem tudnak, a nők meg gyerekszám*3 évig otthon lehetnek a gyerekkel, ami beleszámít az évekbe.

Statisztika : a nők évekkel tovább is élnek.


Tehát ha valaki érettségi után elkezd dolgozni nőként és azóta nyomja most 58 59 évesen simán nyugdíjba mehet. Ez férfiaknál 65 év úgy hogy hamarabb halnak.


S közben a nő akár 9 évet is otthon lehet, ha mondjuk szült 3 gyereket, ez is bedolgozott évnek számít.


Az igazi rabszolgák a férfiak. Nekik telik munkával az egész életük, ők nem mehetnek jelenleg 65 előtt nyugdíjba, stb.

ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!