Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem tudok ukrán párti lenni,...

Nem tudok ukrán párti lenni, semmi nem hat rám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag mindenki elfordult tőlem, barátokat értve csajok.. szóba kerül a Orosz-Ukrán háború én nem tudok hazudi se, azt mondom Oroszország az agresszor mert ők tamadták meg 2022-ben Ukrajnát, de nem tudom azt mondani, hogy nem jogos annak fényében sem, hogy engem elszomorít az egész és hetekig letargiában voltam, hogy szláv népek ölik egymást. Hiába néztem az tg-n ukrán propagandát, csak ukrán oldali médiát néztem, sehogy nem sikerül pártolnom őket és nem bírom kimomdani se csak a kegyes hazugság végett sem.


Úgy sem, hogy konkrétan szívem csücske Örményország is elfordult az oroszoktól és teljesen USA párti lett, még úgy sem, hogy oroszok engedték a terrorista azerieket múlt ősszel be Artsakh-ba, mivel nekik a béke fenntartása volt a lényeg, de nem tették és ezek a senkik még orosz katonákat is öltek. - ez utóbbival akart meggyőzni barátnőm, de így sem.



ápr. 19. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem foglalkozz inkább valami értelmes dologgal.
ápr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég primitív barátaid lehetnek, ha ezért elfordulnak tőled. Amúgy sem kell az ukránok pártját fogni, ők se szűzek mint a frissen esett hó. Olvass híreket mindkét oldalról és alakítsd ki a saját véleményed.
ápr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Mila Azul, Sybil A, Nancy Ace, Yana West.
ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Semmit. Ukrajna hamarosan megszűnik.
ápr. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha te ezeket vallod akkor te ezeket vallod. Semmi gond nincs vele. Mindenki másban hisz. Ennyi.
ápr. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég szar csajozósduma a hábi :D
ápr. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szikszai.B ***** válasza:
53%
Én is elfordulnék bármelyik barátomtól, ha az orosz propagandát tolná nekem...
ápr. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem ez már rég nem csak a két szláv ország háborúja mint ahogy ezt sokan mondják, hanem nyugat és kelet háborúja. Ukrajna nagyon nehéz helyzetben van egyfelől ők védik az európai határokat az oroszoktól, nyilván ezért is támogatják őket mert ha Ukrajna elbukna, az egyenes út lenen a 3. világháborúhoz, mivel utána már Putyin a NATO országokat támadná.
ápr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, én szinte szóról szóra így vagyok ezzel. Nem vagy egyedül ezekkel a gondolatokkal..
ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én sem tudom sajnálni őket főleg azért amit itt az országunkban művelnek. Rabolnak, lopnak, nőket molesztálnak, élősködnek. Nekem van egy Ladám amit ha itthon vagyok nem merek kint hagyni az utcán mert volt már rá példa hogy mentek végig az utcán csapatban, be néztek az udvarba meg látták a Ladát el kezdtek valamit kiabálni és köpködni kezdtek. Gondolom azért mert orosz gyártmány bár nem tudom egy 80-as évek beli ladának mi köze van a mostani háborúhoz. Agyhalottak :)
ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!