Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl pc-k...

Szerintetek is túl pc-k lettek az emberek?

Figyelt kérdés
Szerintetek így nagyapáink feleslegesen haltak meg ezért a világért?
ápr. 22. 11:44
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nekem még ma sincs 8GB ram-om és SSD-m. Csak a laptopomnak van.
ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem túl konzolok lettek. De főleg ps5
ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
61%
Magyarországon nem kell annyira pc-nek lenned.
ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
32%
A PC-ség kritikusai már azt is PC-ségnek állítják be, hogy legyen egy kulturális minimum, hogy nem viselkedünk alpári alkoholista kocsmatöltelék söpredék módjára.
ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
45%
Igen. A PC lényege, hogy tilos igazat mondani. Ez hosszú távon nagyon káros.
ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
61%
5, de minimum egy RTX 3060 legyen benne!
ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
38%

Az ilyen fogatlan fényre sötétedő kocsmatöltelék konzervatívoknak az már PC-ség hogy nem füttyögünk nők után az utcán meg kiabálunk oda hogy "de jó vagy anyukám" meg nem szólogatunk be egy feminebb férfinak hogy "mi van b*zi, k*csög vagy?".


Nekik ha ez meg van szólva, az már "PC terror" pedig igazából csak kulturális minimum lenne, hogy ne viselkedjünk alantas söpredék csürhe módjára.

ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Az sem pc terror hogy bizonyos helyeken a cigány szó alapból tiltott? Vagy az sem ha valakit eltörölnek és meglincselnek csak ha felmerül a gyanú hogy egy nő vagy egy roma megvádolja valamivel ami nem is igaz?
ápr. 22. 13:07
 9/47 anonim ***** válasza:
66%
Az a legjobb amikor meglátják hogy egy új sorozatban van egy lezbikus, aztán ordítanak hogy woke szenny elpusztíja a világot!!!
ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
68%
9, én a Last of Us-on röhögtem, mikor kijött a sorozat azon bizonyos része, közben meg a játék meg vagy 10 évvel korábban jött ki, de sebaj, hiszti, az hiszti.
ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!