Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért vannak nálunk túl védve...

Miért vannak nálunk túl védve a munkáltatók?

Figyelt kérdés
máj. 16. 14:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Ez így egy állító kérdés bármilyen magyarázat nélkül. Nincsenek túlvédve, vagy akkor magyarázd meg mit akarsz.
máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Munkáltató vagy!
máj. 16. 14:46
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Te meg egy provokátor, mint a mobbingos bolond.
máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Rakott karfiol válasza:
77%

Nem értem.

Hogy túl vannak védve? Ki védi őket?

máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
A munka törvénykönyvét úgy változtatták meg az utóbbi időben, hogy a munkavállalónak a jogaiból elvett. Így lehet idecsalogatni a befektetőket, hogy a munkavállalókat elég csak droidnak nézni, meg az adókedvezménnyel, illetve az alacsony munkabérekkel. Csak ezt a szalagmunkás operátor nem látja át.
máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Mondom hogy munkáltató vagy, vagy valami felettesszerűség. Abból is látszik, hogy nem akarod érteni a kérdést, és hogy tagadod a mobbingot, és bolondozod azt a deréket, aki szól miatta.


Mindenesetre az sugárzik a hozzászólásaodból, hogy nem az értelmed és az intelligenciád miatt jutottál el, oda, ahol vagy.


Pl: Én a munkáltató és felettesi jelzőkkel felértékeltelek, te meg engem ezzel a provokátor és bolondozással le. Persze megértem, ha ezek után nem érted a kettő közt a különbséget.

máj. 16. 14:55
 7/22 Duke81 ***** válasza:
80%

Kedves kérdező, a gyógyszered szeded te rendesen? :)

42 F (munkavállaló)

máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Röhejes vagy. Nem is érthető mit akarsz kérdezni, ezért pontosítást vártak rá. Erre egyből támadsz, hogy aki nem érti és nem támogató választ ad, az csak a gonosz ellenség lehet, akinek itt a képét felfestetted.
máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Tyúk81! Mindenki magából indul ki. ;P


45 HF

máj. 16. 15:02
 10/22 anonim ***** válasza:
45%

Bizonyos helyzetekben valóban a munkáltatók vannak védve.

Bizonyos helyzetekben viszont a munkavállalók.


Mind a két oldalon vannak olyanok, akik mocskosul kihasználják a jogaikat.

máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!