Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez kihathat Mo. -ra? És hogyan

Ez kihathat Mo. -ra? És hogyan

Figyelt kérdés

arra vagyok kíváncsi, hogy ugye a Koreaiak harcolnak egymással stb...

milyen következményei lehetnek ezeknek?

esetleg egy harmadik vh?

de akkor Mo-n mi köze lenne hozza, még ha az is lenne?

lehet én vagyok a hülye


2010. nov. 24. 14:01
 1/8 Külföldi ***** válasza:
95%

Dél-Korea NATO tag, ahogy mi is. Ha ők harcolnak akkor mi is, valószínűleg Magyar katonák is küldenének Koreába.... Gazdaságilag nemtudom pontosan milyen következményei volnának, pozitívak biztosan nem.


3. véhává szerintem nem fajulna a dolog, hacsak kína és oroszország nem üzenne hadat az USA-nak.

2010. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2010. nov. 24. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kína és az oroszok nem fognak Észak-Korea mellé állni, ez nyilvánvaló. Vagyis a komcsik egyedül maradtak, úgy viszont nem sokat érnek.
2010. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hollófernyiges ***** válasza:
91%
Dél-Korea nem NATO-tag, de szövetségese az USÁnak. Nekünk max. az ENSZen keresztül lehet hozzá közünk.
2010. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy felmenne az ára pl. a hardvereknek, csökkenne a kínálat a mobilpiacon, TV, DVD, házimozi stb. drágább lenne.

Amúgy a háború megrekedne Korea területén, mivel Kína sem tartja már őket érdemesnek az együttműködésre, Oroszország már 20 éve spórol, Amerika meg első éjszaka hamuvá bombázná a nukl. rakétáikat, mivel mindet valós időben nyomonköveti a Pentagon, ha másra nem is, erre költ az USA.

2010. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát amúgy amilyen hülye egy ország vagyunk biztos beállunk mi is a sorba ahogy most azt afghanisztánban is tesszük az amerikaiak mellett. Persze semmi közünk hozzá de még is ott vagyunk.
2010. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy semmi közünk hozzá? NATO tagok vagyunk, vagy sem? Persze, ha minket megtámadna valaki, akkor jó lenne a NATO segítség.
2010. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekünk mikor segítettek :)
2010. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!