Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Szaniszló...

1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Gyilkos ösztönök mocorognak benne. Miért is ne?
2011. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
...De nem nálunk! Itt van már hasonló "agymosott"!
2011. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Mért is ne? Nekem 8! 5 éves gyerekek fognak szavazni,makk lesz a címerünkban,tilos sztrájkolni,Tömjénzsolt fogja Kossuth díjjat osztogatni,állami kitüntetés jár a fidesz nyaloncoknak,a Széchenyi díjjat a fidesz fogja osztogatni a független szakértők helyett,leépítik a független 2/3-al nyert polgármestereket,mindenhol bolsievizálódik az ország,koncepciósper jár minden másként gondolkodónak,coki lopásért börtön jár,psichológiailag még betegebb társadalmat termelünk ki,a fiatalok bebörtönzésével,mert elszívtak egy füves cigit vagy ,mert ékszert loptak brahiból,megkövezünk mindenkit ,aki ételt lop,de mélyszegénységbe taszítjuk az országot(1kulcsos adó),nel egyen Ab,a közt.elnök is fideszes,mindent szabad az államnak,Orbán meg is mondta az EU-ban,hogy ő Magyarország,ő "magyarok",ha a kormányintézkedéseit bárki kifogásolni meri! eLLENZÉKBEN JOBB IS VOLT,HOGY NEM VOLT BENN A pARLAMENTBEN ,MOST IS FOPLYTATHATTA VOLNA EZT A HAYGOMÁNYT! Mit nekünk már egy szívcsakráról vizionáló Tasziló Ferenc vagy Vona Gábor? Nem tökmindegy már? Csak azt sajnálom,hogy én szerettem itt élni! Szerettem ezt az országot! Mivé tették? És még én vagyok a "hazaáruló" ,a korraboráns zsidó ügynök?? Kifordult az emberek erkölcse! Ez már menthetetlen! Ha a kormány eltakarodik is,a mentalitás marad! És nincs is kiforrott váltópártunk,aki hitelesen képviselne minket! De a hazaáruló az itt mindíg,az aki hajlandó gondolkodni! Szégyen gyalázat!
2011. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Talán idejében kellett volna észre venni (s nem volt nehéz, mert szóltunk), hogy mekkora gazember társaságot tetszettetek támogatni, kihátrálni mögüle, és csinálni egy normális, nem magyar kultúra- és hagyományellenes, devianciavédő liberális pártot. Akkor lenne váltópártotok, sőt valószínűleg sor sem került volna minderre.
2011. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez a fazon ön és közveszélyes.
2011. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ma 14:26

Nekem ugyan nem szólt senki! Tudtam is magamtól,hogy ez lesz! Sose szavaztam az MSZP/SZDSZ-re! A 3 igenes népszavazásnál is a Fidesz pártját fogtam! A jobbiktól írtózom! Nem az én felelőségem,ha a politikusok lopkodnak! Értelmes politikust ritkán termel ki a mi kis társadalmunk,megegyezhetünk abban,h valami nagyon el lett bszva!

2011. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem kedvelem a pasast.
2011. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Jellemtelennek tartom, úgyhogy nyugodtan meg lehet választani. Állandóan komcsizik, fröcsög, miközben a Moszkvában járt egyetemre és a Magyar Hírlap moszkvai tudósítója volt (persze még az átkosban, amit annyira szid).
2011. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
helyesbítek: nem a Moszkvában, hanem Moszkvában
2011. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Sokkal normálisabb mint itt a válaszolók.
2011. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!