Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lesz-e jövője a Magyaroknak...

Lesz-e jövője a Magyaroknak és az országuknak? Mi lesz velünk?

Figyelt kérdés

A szomszédaink gyűlölnek vagy lenéznek esetleg mindkettő.

Már nagyon régóta lejáratnak és rossz színben tűntetnek fel minket a nemzetközi sajtóban?(Osztrák újságban megjelent,hogy Robert Fico nem mer a magyar légtér felett átrepülni,mert fél,hogy lelövik)Szlovákiában azt tanítják,hogy ők ezer évig a rabszolgáink voltak és ezt eladják a világnak. Mások is megpóbálnak/tak minket idegengyűlölőnek beállítani. Mi magunk meg nem védjük az érdekeinket. Az idétlen politikusok meg szétzilálták az országot. Már a magyarok is egymás ellen vannak? Így elég nehéz.

Itt a válság meg jön a klímaváltozás. nekünk már csak rosszabb lesz.

A politikusok eladták a fejünk fölül a tetőt utána meg a lábunk alól a földet.A földüket. Nincs semmink. Az ekevesünk meg kicsúszik a kezünk közül. (a gáz a kanadaiaké lett,a termálvízzel nem tudunk mit kezdeni,értéke s szürkemarha is,de nem tudjuk kihasználni).

nem tudjuk magunkat eladni európának. Vagy nem ismernek minket vagy csak a rosszat tudják. Estelagazt ahogy más nemzetek belítottak minket.

Nekünk már nincs hitelünk,szavunk.

A jövőben minket és a hazánka nagyon ki fogják használni.

Nem a mi kezünkben lesz az irányítás hanem már nemzetekében és nagy külföldi cégekében. Nem lesz belőlünk semmi.

A mindekori magy kormány gyenge ahhoz,hogy képviselje az ország érdekei.Csaka magukét nézik. Nem tudnaka határokon élő Magyarokon sem segíteni. A Csángók még mindíg alig tanulhatnak magyarul.

Az egy dolog,hogy mások ássák a sírunkat,de mi támogatjuk és szabad utan engedünk nekik. Betetőzés képpen mi is ássuk.Nincs összetartás.

Szerintem nem lesz még 1000 évünk,de 500 se. Szépen lassan ki fogunk halni.Kicsinálnak minket és a nyelvünk is le fog tűnni. Aztán majd egyesek a csontjainkon fognak táncolnak.

Miket olvastam itt-ott.mennyire nem szeettek minket régeben sem. Most meg.

Pegid mi és érünk annyit,mint bármelyik másik Európai nemzet.


Szerintem mi vagyunk a llgbutább nemzet. Mi nem is akarjuk magunkt megvédeni. Mindekimás büszek a történelmére mi nem is nagyon alkarjuk tudni honnan jöttünk.

Ha valami érdemi történik az mindíg csak egyéni erőből és forásból.

Az álam miértnem dolgozik értünk?


2009. febr. 24. 19:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Én is hasonlóan látom,mint te. Ezt régebben fogalmaztam meg.


Szépen lassan ki fognak csinálni minket a szlovákok.

Azért,mer tösszetartók nem úg,mint mi.El tudják adni magukat mi meg nem.

Lejáratnak minekt a nemzetközi sajtóben és mi nem is reagálunk rá. Ügyesen használják fel ellenünk.Őke le tudják adnia a történelmüket Európának még akkaor is ha nem igaz mi pedig nem is akarjuk magunkt megismertetni velük.

A magyarság szépen lassan el fog tűnni.

A szomszédaink közül senki sem szert minket.


Viszont azt nem leht mondani,hogy elnyomó nép vagyunk.

Ha azok lennénk már nem lennének szlovákok.Beengedük az országba a tötrök elől menekülő Romnánokat,Szerbeke,Horvátokat és le is mondhatunk utána azokról a területekről.


A szlovákok ill. akkor még tótok velünk egész jól jártak,mert az Angolok keményen lenyomták a Skótokat,Welsh-et,az Íreket.Meg lehet nézni ,hogy a baszko,hogy jártak a Franciákkal meg a Spanyolokkal. Arról meg nem is beszéljünk,hogy a nagy Oroszország hány nemzatiséget nyom el.

Amagyarok sosem tartokkák az ausztrál őslakókat 1967-ig az állatvilág részének.

Mi sosem tartottunmk rabszolgákat.

Mégis minekt tartanak elnyomó nemzetnek.

Nem vesszük észre,hogy szándékosan járatnak le minkat Európában és nem is védjük meg magunkat.

Meg is érdemeljük h ailyenek vagyunk. Nem tudjuk érvényesíteni magunkat.

Már az I.VH. kitörése elött arról írtak az újságok,Nyugat-európában,hogy a magyarok mennyire elnyomják a kisebbségeket. Persze jó adag Szlovák és Román h"jóindulatu" hírforrásra támastkodva.

Ha olyan nagyon elnyomtunk volna bárkit is akkor,hogy élhetett annyi nemzetiség magyarországon.

Ügyesen használják a nemzetközi médiát Magyaraország ellen.

A legbuttábak mégis mi vagyunk. Az a kisebbik gond,hogy szlovákia befekatít minket.

Mi nem is mondjk el az igazságot európának. Mi nem harcolunk magunkért

Mások meg a vélt igazukért is kűzdenek .

úgy kell nekünk.

2009. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
83%
igaz-igaz....nagyon nehéz helyzetben vagyunk és a kormány lássuk be nem igazán áll a nép mellett. sajnos én nem hiszem,hogy van jövőnk...
2009. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Bármilyen szomorú is ép ésszel elgondolva, na de itt ép ésszel semmit nem lehet elgondolni, ez itt a proléma, hogy szerintem azzal aki megmarad magyar csak egyenesen nyerhet, ha az ország netán eltűnne. De akkor ne szépen-lassan fogyatkozva, hanem végre történjen valami gyorsabb, valami radikálisabb. Szerintem csakis előnyünk lenne belőle, bármennyire is jajde szeretjük a hazánkat, csak az a helyzet, hogy lassan(?) egyáltalán nincs mit benne szeretni.
2009. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem siránkozni kellene, hanem tenni valamit.

Nem a körülmények sz@rok, hanem az emberek mentalitása. :((

2009. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Bármilyen szomorú is ép ésszel elgondolva, na de itt ép ésszel semmit nem lehet elgondolni, ez itt a proléma, hogy szerintem azzal aki megmarad magyar csak egyenesen nyerhet, ha az ország netán eltűnne. De akkor ne szépen-lassan fogyatkozva, hanem végre történjen valami gyorsabb, valami radikálisabb. Szerintem csakis előnyünk lenne belőle, bármennyire is jajde szeretjük a hazánkat, csak az a helyzet, hogy lassan(?) egyáltalán nincs


Az miért lenne jó ha eltűnne az ország?

Ne értesetek félre,én nem az ország ellen vagyok.

Csak ilyen helyzetben az is elmegy külfldre akinek nem a megélehetése múlik rajta,nem kalandvágyból megy el,hogy világotlásson- hanem a rossz hangulta meg a növekvő kilátástalanság miatt.

Tényeleg szét fogunk szóródni a világban éa beleolvadni más nemzetekbe elveszítve ezze a nemzeti identitásunkat és a nyelvünket?

2009. febr. 24. 21:32
 6/24 A kérdező kommentje:

Hogyan válotztatnád meg 10 millió ember gondolkodását.

Pont ezt mondom,hogy mások összetartanak mi meg széthúzunk a bajban is. Rossz a mentalitásunk.

2009. febr. 24. 21:34
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, a MENTALITÁS a varázsszó, csak az a baj, hogy ez iszonyatosan nehezen változik, ha egyáltalán változik ...
2009. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Itt nem a mentalitással van a probléma, hanem a törvényekkel.. Hiába akarunk mi itt bármt is csinálni, egyből jönnek a rendőrök és szétvernek minket. Ha pl a Cseheknél lenne ilyen már rég szétverték volna a parlamentet úgy h a rendőrök is beszállnak nem pedig visszafogják a népet. Itt olyanok a törvények h még védekezni se tudunk.
2009. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Oszt azzal aztán k*rvára sokra megyünk ha szétverjük a parlamentet. (azért ne próbáld meg Csehországba se, mert valószínű ott is beverné a fejed a rendőr) Nem a balhé kell, hanem az életképes, megvalósítható, értelmes ötletek. Ez az ami nincs jelenleg egyik pártnak se. Van akinek vannak értelmes ötletei (pl a Jobbik), de azok se nem megvalósíthatóak, se nem életképesek a 21. században. Persze ők is a nagy történelmi múltra építenek (meg b*szott nagy demagógiára), de rohadtul el kéne már szakadni ettől, és a jövőre gondolni. Most még rá lehet fogni, hogy azért szar, "mert a mocskos ruszkik elnyomtak minket", vagy "mert Trianonban elvették az ország nagy részét" (amikben egyébként a magyar ember már akkor is erős kisebbségben volt), de egy idő után már ezen csak mindenki röhög.
2009. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

mi lesz velünk?

hm...iwiwen írta egy lány (roma lány), hogy mi nem fogadtuk be őket, és nem is próbáljuk, és hamarosan mi leszünk a kisebbség, mert ők lesznek többen.


Sajnos minden igaz amit leírtál, az egyre növekvő adó meg a mindenféle plusz költségek, kicsinálják az embereket.

A nyugdíjasoktól megvonják a 13. havi nyugdíjat, a Gyest csak 1 évig, a gyed-et fél évig adják majd, a romák bántalmaznak, fenyegetnek, megölnek minket. Érdekel ez valakit? Nem. Persze, kedves Gy.F-nek kell a luxusautó, a lakástámogatás, utazási költség visszatérítése.

És azoknak az embereknek, akik fizikai munkát végeznek, mi marad? Semmi. eltartjuk a politikusokat, a nyugdíjasokat, a diákokat és a romákat. Bele se merek gondolni, hogy fogok állást találni 5-6 év múlva. Hogy vállaljak így gyereket? Hogy merjek önálló életet kezdeni? Ki fog engem támogatni, ha a családom nem tud, SENKI.


18/L

2009. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!