Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen az eletszinvonal...

Milyen az eletszinvonal Magyarorszagon a tobbi unios orszaghoz kepest, hol tudom ezt megnezni?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok Magyarorszag ma hanyadik helyen all?
2009. febr. 25. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt érdemes megnézned, bár konkrétan nem az életszínvonalat méri, de az az egyik fő ága:

[link]

A 2006-os HDI index alapján Magyarország a környező országokkal kb ugyanakkor eredményt ért el, de le van maradva a nyugati államoktól.

2009. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a linket, de ez nem jo! 2006-os, ma 2009-et irunk. Tudod, Magyarorszagon naprol-napra romlik a helyzet, kivancsi vagyok hol kullogunk.
2009. febr. 25. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
van egy olyan tippem, hogy leghátul. én is kíváncsi leszek a válaszra.
2009. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2008-as adatok még nincsenek, de a 2007-es szint kb ugyanott, mint 2006-ban. Jelenleg egy-két helyet rontva lehetünk a régió középmezőnyében. Sokan túldramatizálják a magyar helyzetet. A régiótól nem vagyunk lemaradva, a nyugati országoktól igen.
2009. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
A keleti országok közül ( románia, Szlovákia, Csehország, stb..) Magyarország az élen járt magasan nem is olyan régen. Mára pedig sereghajtó vált belőle. Nálam okosabbak mondják, de elég csak szétnézni tényleg úgy van.
2009. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell messzire menni.Ugorj át ausztriába,és nézz körül.Ott egy pincér 10 euro órabért kap.Röviden ennyi.
2009. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!