Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz a valláskritikával és...

Brain Storming kérdése:

Mi lesz a valláskritikával és az ateizmussal M. o. -on egy "istenes és keresztényes" alkotmány elfogadása után?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 23:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"el tudom képzelni, hogy a házasságtörés köztörvényes bűncselekménnyé váljon illetve a házasságon kívüli házas élet (mókás így leírva) is bekerüljön a letöltendővel büntethető bűnök közé."


Én meg nem tudom elképzelni, mert ez sértené az Általános Emberi Jogok nyilatkozatát és nem elég, hogy kib*sznának minket az EU-ból, de még szankciókat is bevezetnének ellenünk. Még Ukrajnában sincsenek ilyen törvények, pedig azért ott elég sok a vallásos ember és olyan távol van az EU-tól politikailag, mint ide Vlagyivosztok!


Ez nem más, mint Fidesz-ellenes félelemkeltés, nem hiszem el, hogy felnőtt emberek ilyen hülyeségeket agyalnak.


Félreértések végett: Nem vagyok Fideszes, de bosszant már a Fidesz irracionális démonizálása.

2011. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%
Betiltják a Black Metalt!!!!!!!!!!
2011. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
38%

A Fideszt nem kell démonizálni, démonizálta már magát, elég a visszamenőleges törvénykezésre gondolni.

Egyébként törekednek, sőt meg is valósították a kizárólagos hatalomgyakorlást, ami ellen minden állampolgárnak kötelessége lenne fellépni.

Csak senki sem mer..

2011. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 bumbi02 ***** válasza:
85%
nem értem hogy mit keres az alkotmányban a vallás. miért nem foglaljuk bele a buddhistákat,hindukat,siitákat,szunnitákat,zsidókat, meg minden mást? az egy dolog hogy magyarországon a keresztény vallás van többségben. de érdemes azt is megnézni hogy ezek közül hányan járnak templomba. a mai generációk már csak papiron keresztények, és nem voltak templomba, nem aszerint élnek. olyan alapon hogy a kereztény vallás van többségbe, meg hogy történelmünk kapcsolódik hozzá, szerintem írjuk bele az alkotmányba a Béla, Károly , László és István nevek tiszteletét és használatát, hiszen nagyon gyakori nevek az országban, és Bélából volt 5, Károlyból 4, Lászlóból és Istvánból szintén legalább 5....
2011. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"miért nem foglaljuk bele a buddhistákat,hindukat,siitákat,szunnitákat,zsidókat,"


Azért mert ez Európa, nempedig Ázsia. Itt semmi hagyománya nincsen a felsorolt vallásoknak, kivéve a zsidónak, de zsidó állam sohasem létezett, csak az ókori meg a mai Izrael, ami pedig Ázsiában van.

2011. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
44%
Lesz elsődleges, meg másodlagos állampolgár.
2011. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a történelmi egyházaktók kellene félteni a valláskritikát és az ateista meggyőződést. A szabad gondolkodásra az igazi veszélyt az olyan agresszíven nyomuló intoleráns szekták jelentik, mint a hitgyüli vagy a scientológia!
2011. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Lesz elsődleges, meg másodlagos állampolgár."

Bocs, de nemzetünk egyértelműen legfőbb nyelvművelője szerint ezt így kell írni:


"Lessz elsőd leges meg másod lagoss álampolgár."

2011. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
de ezt ti sem gondoljátok komolyan ugye?
2011. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Félig-meddig.

De én már 4 éve pofázom a környezetemnek, hogy a Fidesz vissza fogja hozni a kötelező sorozást, hogy ezzel is csökkentse a munkanélküliségi adatokat.

Hát nem igazam lesz még a végén?


"Szerinte (Pósán László debreceni fidesz) a honvédelemben muszáj visszahozni a minimális kiképzést,"

2011. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!