Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A következő videóval mit...

A következő videóval mit lehetnek kezdeni? Gondolok itt most arra, h vmi felsőbb szervnek bemutatni, hogy megértsék, hogy a romák is rasszisták?

Figyelt kérdés

Gondolok itt most arra, h vmi felsőbb szervnek bemutatni, hogy megértsék, hogy a romák is rasszisták?

[link]


2009. febr. 28. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Gondolod nem tudják? Viszont egy lelketlen agyatlan tömeg, ami egyszerre mozdul, azért nyalják a s*ggüket mert több százezer szavazatot jelentenek.
2009. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ezt nem hiszem el! ezekről én folyton lemaradok... Nekem nem játssza le a videót.


Megmondom mit lehetne kezdeni! Kiűzni őket az országból egy országos felkelés, és forradalom révén. És mehetnek a politikusaink is velük, hátha meglincselik őket út közben, elvégre ők hagyták MINDEN TÉREN elfajulni a helyzetet (nemcsak a cigánykérdésre gondolok)

Én nem vagyok rasszista, előítéleteim vannak, de kissé feláll a szőr a hátamon, hogy ŐK kapnak ingyen lakást, mert mennyire szar nekik, én meg több milliós adóssággal kezdem a szabad életemet, (semmi támogatással, nemhogy vadiúj lakással), mire kikerülök a főiskoláról!!!!!


Azért álljon már meg a menet, mindennek van határa...

2009. márc. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Legszívesebben fejbe lőném a gyereket is, meg a szüleit is!
2009. márc. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Az a helyzet hogy elküldheted nekik akárhányszor, b...ak ők rá.Kell nekik a szavazat.Remélhetőleg már csak bő egy évig csinálják ezt a szegfűs meg szabadmadaras mocskok, aztán minden rendben a helyére kerül és remélhetőleg békésen meg lesz oldva a helyzet.
2009. márc. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen ez a kissebség akit támogatni,felemelni kell.Tudja ezt mindenki csak nem lehet kimondani.
2009. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez a baj, hogy amíg nem lesz kimondva "fent", ilyen marad a helyzet!!!
2009. márc. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Küld el Mohácsi Viktóriának, és Kolompár Orbánnak. Esetleg az európai parlament nem-magyar képviselőinek egy udvarias kísérőlevél kíséretében.


Vannak roma közösségi portálok, regisztrálj oda, és tedd fel nekik, hadd nézegessék.

2009. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A romák rasszisták? És ez igazolja?

Anyám borogass!

1. A videón egy azaz EGY darab kiskorú beszél, hogy ki súg neki a háttérből nem látszik.

2. Is? Bmeg, a rasszizmus a probléma, nem az, hogy KI rasszista.

3. Esetleg szociológiai felméréseket tessék lobogtatni nem egy szaros vírusvideót.

2009. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
...
2010. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!