Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet megvonni segélyt az...

Lehet megvonni segélyt az összes magyarországi romától?

Figyelt kérdés
ennek lenne vmilyen következménye, most a parlamentet zárjuk ki meg az alkotmánybiroságot azok nélkül például a miniszterelnök egyedül alkotja meg és érvényesiti akkor mi lenne az unio beleszólna, csinálna valamit??
2009. márc. 3. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Dehogy lehet, felejtsd el! Az unio megis mit szolna szerinted?

Aki tud elkoltozik Magyarorszagrol, kimegy kulfoldre, a magyarok otthon nem vallalnak gyereket, hiszen nincs mar mire, a ciganyok meg ellepik az orszagot. Ok csak szaporodnak, mindig.

Hallottam, hogy az orszag keleti reszeben direkt probalnak kicsit beteg gyereket a vilagra hozni, mert akkor tobb csaladi potlek jar nekik. Utik a hasukat terhesen, es csaladon belul esnek teherbe. Mit mondjak meg???? Sajnos nincs segitseg!!!!

2009. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
például most miniszterelnök toboroz ott a Magyar Gárda 1,5 éve működik 1800fő 10év múlva 10000fő fegyver és jog a kezükbe azt kész. mint Koszovó- Hashim Tachi miniszterelnök úrral. nem hiszem el hogy csak ülnek az emberek és hagyják hogy a cigányok mértéktelenül szaporodjanak, bűnözzenek én ezt nem hagyom vmit teszek ellene!
2009. márc. 3. 19:31
 3/12 anonim válasza:
22%

Rasszista vagy, mi?

És a nemroma igyenélőktől nem kéne megvonni?

Lásd a nyugdijjasok, aki százötven ezer fölött kapnak, miközben az anno befizetéseik kamatostul se elegek az első pár nyugdijjas évre! Na, ott ki az ingyenélő??


Mindenhol lehet osztozkodni, de gyűlöletes, hogy úgy beszéltek a romákról és egyéb nem magyarokról, mint az állatokról! Mi az, hogy "elszaporodnak"???

Az ember esze megáll, hogy felnőtt embereknek csak ennyire futja!

A romák hejében én sem érezném magaménak azt az országot, ahol a szembejövő köp egyet, mert koszos cigány vagyok, ahol a tanár pikkel rám, mert buta cigány vagyok, ahol nem kapok jobb állást mert CSAK cigány vagyok...


Nem mondom, hogy szegény áldozatok, de a romákat TI tettétek ilyenné, régen csak nem tudtak beilleszkedni a magyar társadalomba, most meg nem is akarnak, hála a magatokfajták gyűlölködésének...

Gratulálok!!! >:(

Mi jön ezután, népirtás?? Ritkítsuk őket???

Szégyenljétek magatokat!

2009. márc. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Kedves előttem szóló! Te biztos csak rendes, jól nevelt, diplomás romákat ismersz! Irigyellek is érte! Nem tagadom, van ilyen és minden tiszteletem az övék, hogy kitörtek és igenis megmutatták, hogy cigány származásuk ellenére vitték valamire! DE! Sajnos nem belőlük van a legtöbb, hanem a koszos, mocskos, buta, tanulatlan stb... cigányokból! De miért? Azért mert a kisújjukat sem mozdítanák meg semmiért, csak várják a segélyt, meg a családit! Magyarok között is van, nem tagadom, de azért a romák 80%-a sajnos ilyen! Miért nem kap munkát? Egy tanulatlan, iskolázatlan magyar sem kap munkát! Ingyen tanulhatnak, mégsem használják ki a lehetőséget, hogy vigyék valamire, a nagy része még az általános iskolát sem végzi el, mert azt látja a családba, rokonoktól, hogy vígan megleszünk, mert majd "szül az asszony vagy nyóc gyereket"! És sajnos nem mernek a politikusok, polgármesterek sem nemet mondani nekik, mert egyből jönnek a "tesvírekkel" és elintézik!
2009. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

00:41-es válaszoló

A romák HEJÉBEN (???még 8általánost se végeztél, ugye?) én sem érezném magaménak azt az országot, ahol a szembejövő köp egyet, mert koszos cigány vagyok, ahol a tanár pikkel rám, mert buta cigány vagyok, ahol nem kapok jobb állást mert CSAK cigány vagyok...

szerintem meg nem a cigánynak rándúl össze a gyomra ha szembe megy vele 2magyar.

2009. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Származás alapján nem válogathatsz. Vagy mindenkitől megvonod, vagy senkitől.
2009. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
dehogynem
2009. márc. 4. 19:35
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Értelmetlenség. Ezzel összesen kevesebb mint 100 milliárd Ft-ot lehetne megtakarítani, ennél többe kerülne a rendőrség és a hadsereg bevetése az ezután bekövetkező éhséglázadások miatt. A közbiztonság romolna, a turizmus összeomlana amiatt, hogy az utcák megtelnének koldusokkal. Szóval a lépés csak vinné a pénzt, és tönkretenné az ország nemzetközi megítélését. Pontosan ezért nem jut az eszébe komoly politikusoknak hasonló.
2009. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
bárki megverhet romát le lenne sz@arva, de hogy érted hogy 100 milliárd havonta, évente???mert évente nagyon kevés lenne a sok redvás cigány miatt
2009. márc. 5. 15:24
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
jó lenne!legalább kevésbé szaporodna ez az ingyenélő fajta.
2009. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!